İstanbul Eyüp Civarında Evlere Taki İşi Verilir!


İstanbul Eyüp Civarında Evlere Takı İşi, İstanbul Eyüp ve Çevresinde Evlere İş Verilir, İstanbul Eyüp ve Çevresinde Ek İş Veren Firmalar, İstanbul Eyüp ve Civarında Evlere İş Veren Yerler, İstanbul Eyüp ve Çevresinde Evlere Taki İşi Veren Firmalar, İstanbul Eyüp Civarında Evlere İş Veren Çeyiz Evleri, İstanbul Eyüp ve Çevresinde Evlere İş Veren Fabrikalar, İstanbul Eyüp ve Çevresinde Evlere Boncuk İşi Verilir, İstanbul Eyüp ve Çvresinde Evlere Ek İş, İstanbul Eyüp Civarında Eve Takı İşi, İstanbul Eyüpte Evlere Takı İşi Verilir…takiMerhabalar istanbul eyüp civarında evlere takı isi vermekteyiz. Takı isleme, taki uretimi, makrone orgusu vb… isler için yetenekli hanim kardesleri ariyoruz ekiplerle calismaktayiz. Tecrübeli olan, kendine güvenen ekip arkadaşları lütfen size ulaşabileceğimiz telefon numarası, mail adresi varsa buraya yorumm bırakın biz sizinle iletişime geçelim. Teslimatlar ve ödemeler haftalıktır.

Ek İş, Ücretsiz Üyelik!

Çevrenizde İç Giyim Satarak Ek İş % 60‘ Lara Varan Kar ve + Hediyeler. Katalogdan satış yapın, Para kazanın. Üyelik ücreti YOK, Zorunlu alım YOK!

ekgelireihtiyaci

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

3 Comments

 1. ipek dedi ki:

  Merhaba,

  Gop ta oturuyorum. Ek iş olarak düşünüyorum işinizi. Geri dönüşlerinizi bekliyorum lütfen.

 2. fatma dedi ki:

  eyüp topçularda oturuyorum geri dönerseniz sevinirim

 3. nuray dedi ki:

  İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim. Evde takı işi yapabilir zamanında firmanıza teslim edebilirim. Yardımlarınızı rica ederim.

Leave a Reply