İncilife Termal


İnci Life Ayaş, İnci Life Tatil Köyü, İnci Life Termal Tatil Projesi, İnci Life Termal Yaşam Merkezi, İnci Life Termal Ankara, İnci Life Termal Şikayet, İnci Life Termal Fiyatları, İnci Life Residence Eryaman, İnci Life Personel, İnci Life Termal İletişim, İnci Life Eryaman, İnci Life Termal Temel Atma, İnci Life Termal Tatil Köyüincilifeeİnci Life Termal Tatil Köyü Projesi

Ülkemizde bulunan 325 farklı çeşit termal suyun en kıymetlisi ve en çok hastalığa derman olanı İnci Life Termal’e mesken olan Çağa’da bulunuyor. Atatürk’ün bir gezi sırasında uğrayıp hayran kaldığı Karisbad’ın suyuyla benzerlik gösteren ancak dünyada eşi benzeri olmayan Çağa termal suyu birçok hastalığa şifa oluyor. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirerek sizleri hastalıklara karşı koruyor ve günlük hayatın stresini azaltarak daha mutlu yaşamanızı sağlıyor.

İnci Life Termalsizlere sağlıklı ve huzurlu bir tatilin yanı sıra, spor ve eğlence açısından da dolu dolu bir hayat sunuyor.

– Sağlık – Yatırım ve Tatil konusunda eğitime açık

– Yüksek kazanç ve kariyer hedefleyen

– Diksiyonu düzgün ve kendine güvenen

– Ekip olarak çalışabilecek ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilen

– Hafta sonları (pazarları) çalışabilme özgürlüğünde

İnci Life Termal bünyesinde pirim usulü çalışabilecek 18 yaşını doldurmuş kendine güvenen, ciddi temsilciler aranmaktadır.Şiketimiz proje tanıtımı organizasyonundaki misafir ve temsilcilerinin yol ve yemek giderlerini karşılamaktadır. Dünyanın en büyük ve en konforlu Türkiye’nin kalbi olan Ankara’daki İnci Life Termal tatil köyüne sizleri de bekliyoruz.