Salutaris Termal


Salutaris Afyon, Afyon Gazlı Göl, Afyon Salutaris, Afyon Salutaris Tatil Köyü, Afyon Salutaris Termal, Afyon Salutaris Termal Resort, Ayonkarahisar Ömerlide Salutaris Termal, Afyon Termal Oteller, Afyon Termal Otelleri, Afyon Termal Oteller Gazlıgöl, Afyon Gazlıgöl Kaplıcaları…SALUTARİSBizimle Çalısmak istermisiniz ?

Bazı maaşlar ile geçinmek bile neredeyse sihirbazlık gerektirir. Kabul ettiğiniz maaş, sattığınız bir ayınızın karşılığı değil, aslında verdiğiniz bir hayatın aylık taksitli ödemesidir. Kendinize biçtiğiniz değerdir bir bakıma. Oysa sadece bir hayatınız var, onu da başkalarının hayal ve hedeflerine ulaşmaları için harcamak ne kadar akıllıca ? Size, gerçek değerinizi açığa çıkarabilmeniz, hak ettiğiniz hayatı yaşayabilmeniz için bir fırsat sunuyoruz! Yeterince nedeniniz varsa, hayatınızı değiştirebilecek bu fırsatın detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz ;

Türkiyen’in ve Avrupa’nın en iyi suyuna sahip Afyonkarahisar Ömerlide kurulan 5 yıldızlı ömür boyu tapulu Salutaris Termal Turizm Kompleksi hisseli gayrimenkullerinin satışında rol alacak takım arkadaşları arıyoruz.

Bizimle çalıştığınızda her türlü desteği vereceğiz. Biliyoruz ki bu sistemde öncelikle SİZ kazanmadan biz kazanamayız. Beraber çalışacak beraber kazanacağız.

Türkiye’nin birçok il ve ilçesinden hafta sonları anlaşmalı araçlarımız kalkmaktadır. Kahvaltı ,1 öğün yemek ve yol masraflarını şirketimiz ödemektedir.

Sizi müsait olduğunuz bir hafta sonu sizi davet ediyoruz . Projemizi yerinde gösterip tanıtıyoruz bu işin nasıl yapıldığını detaylıca anlatıp uğurluyoruz.

Daha sonraki hafta projemiz ile ilgili tanıtım sunumları yapıp ilgilenen misafirlerinizi size tahsis edeceğimiz araçlarla projemizi görmeye getiriyorsunuz ve biz getirmiş olduğunuz misafirlerle ilgilenip projemizi detaylıca anlatımını ( sunumunu ) yapıyoruz ve getirmiş olduğunuz misafirlerinizden hisse alan kişilerden hisse başı size ciddi primler ödüyoruz.

Büro-eleman vb. masraflar olmadan kendi işinizi kurabilir ve ciddi para kazanan kişilerden olabilirsiniz.
İster birebir tanıtarak, ister ek iş,ister tam zamanlı isterseniz de mevcut emlak-turizm büronuzdan ya da internet üzerinden satış yapabilirim, hatta satış organizasyonu kurabilirim diyorsnız görüşelim.Sitemizin İletişim formunu doldurarak bize yazın size en kısa sürede dönüp daha detaylı bilgi verelim.

http://www.afyonsalutaristermal.com/index.php/salutaris-termal-tatil-koyu/iletisim-formu.html

Sağlık-Tatil ve Yatırım sloganıyla sizleri hafta sonları düzenlenen ücretsiz turlarımızla tesislerimizde misafir edip bu güzellikten faydalanmanızı arzu ediyoruz.

Salutaris Termal Bölge Koordinatörü
Murat Arslan
0541 364 81 81
Web sitesi :http://www.afyonsalutaristermal.com/
E-Mail : bilgi@afyonsalutaristermal.com