Yonca Toptan


Yonca Toptan, Toptan Pijam, Toptan İç Giyim, Yonca Giyim, Online Giyim, Berrak İç Giyim, Yonca Networking, Sahinler İç Giyim, Yonca Toptan İç Giyim, Yonca Toptan Ek İş, Yonca Toptan Katalog, Yonca Toptan Online Katalog, Yonca Toptan Katalogu…

Yonca Toptan Online Kataloğumuzu Aşağıdan Detaylı inceleyebilirsiniz.Network Marketing Nedir ?

Network Marketing, son yıllarda şirketlerin müşteriye daha kolay ulaşmak, kısaca ürün satışlarını arttırmak için kullanmaya başladığı etkili bir dağıtım ve kazanç sistemidir. Bu bir pazarlama stratejisi olmakla birlikte kapı kapı ürün satışının zorunlu olmadığı bir doğrudan satış modelidir.

Bu İşi Herkes Yapabilir mi ?

Evet , bu işi herkes yapabilir. Çalışan, Emekli, Öğrenci, Ev hanımı, Genç, Yaşlı, Kadın, Erkek hiç farketmez Marketing halihazır daki işinize engel değildir, istediğiniz kadar çalışırsınız, evde ek iş yapabilir, kendi işinizin patronunuz olabilirsiniz. Çalışma saatleri bağlayıcı değildir, kazancınız sizin çalışmanıza bağlı olarak artar. Yonca Toptan olarak Size hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı verir.

İşini ciddi yapanlar her işte olduğu gibi doğrudan satış sistemlerinde de üstün başarı gösterir hem de beklentinin üzerinde gelirlere ulaşırlar. Ek iş olarak başlamış ancak gelirini yüksek bulduğu için tüm eforunu bu işe yönlendirenler hatta işyerlerini tasviye ederek network marketing yapan işadamları vardır.

Network Marketing Yasal Bir İş midir?

Sistemimiz, doğrudan satış sistemi olup, dünyaca kabul görmüş olan ve birçok dev firmanın satış stratejisi olarak kullandığı bir sistemdir. Tabi ki gerçek ve tamamen yasaldır. Aldığınız tüm ürünler faturalandırılarak vergisi ödenmekte ve satılan tüm ürünlerde KDV ödenmektedir.

Çalışma Şartları Nelerdir ?

18 yaşını doldurmuş herkes bu işte çalışabilir.

Ürün Çeşitleri Nelerdir.

Tekstil olarak; kadın iç giyim, erkek iç giyim, çocuk iç giyim, pijama, iç çamaşırı, sütyen, kombinezon, bustier, jartiyer, kapri, parfüm ve kozmetik alanında ürünlerimiz vardır.

Ürün Fiyatlarınız Nasıl ? Satılabilir Düzeyde mi ?

Sistemimizde yer alan ürünlerin “Size Özel” fiyatları mağaza yada satış noktaları fiyatlarının çok çok altındadır, ve bu fiyatlar üzerinden alım yapan üyelerimiz sistemimizde belirtilen “Tavsiye Edilen Satış Fiyatları” üzerinden satışlarını gerçekleştirmeleri durumunda minimum %30 oranında perakende satış karı gerçekleştirmektedir. Farklı ürün gruplarımızda gerçekleştirebileceginiz kar oranları değişmekte ve artmaktadır.

Siparişlerim Ne Zaman Kargolanır ?

Hafta içi : 08:00 ile 15:00 saatleri arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz çoğunlukla aynı gün kargoya teslim edilir. İstisnai durumlar (Yoğunluk vb.) da En geç 2 iş günü içerisinde ürünleriniz kargoya verilerek kargo bilgisi sisteme girilir. Yonca Toptan Müşteri panelinizde kargonuzun takibini anlık olarak yapabilmektesiniz.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir ?

2 farklı ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.
1- Kredi Kartı
2 Kapıda ödeme (+5 tl alınmaktadır)

Sepetinizdeki ürünlerin siparişini verirken belirteceginiz ödeme tipi göre bilgileriniz sisteme kaydedilir.

Kargo Ücreti Ne Kadar Öderim

Kargo ücreti olarak 5 tl ödersiniz. Ayrıca 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti, bizim tarafımızdan karşılanır.

Yonca Toptan Bayimiz olmak için aşağıdaki web sitemizi ziyaret ediniz.

Web: http://yoncanetworking.com/merak-ettikleriniz/