Sim Networking


 

Şimdi simnetworking temsilcisi olduğunuzda nasıl çok para kazanacağınızı anlatalım.


Diyelim ki, Sim networking temsilcisi olup, kendi işlerinize mani olmadan kendinize ekip oluşturdunuz. Yani Simnetworking’e başkalarınıda sim networking üyesi yaptınız,yapmış olduğunuz üyelerde kendilerine alt ekipler oluşturdukça hem ekibiniz büyüyecek hemde yapmış oldukları üyeler aktif oldukça kazancınıza kazanç katmış olacaksınız.

Sim Networking Ekip Prim Detayları;

1.Sıra üyelerinizin yapmış olduğu satıştan %5 prim alıyorsunuz.
Birinci sıra alt ekibinizin oluşturduğu yeni üyeler sizin
2.Sıra alt ekibiniz oluşturduğu için onların yapmış olduğu satıştan % 4 prim alıyorsunuz.
İkinci sıra alt grubunuzun oluşturduğu yeni üyeler sizin
3.Sıra alt ekibinizi oluşturduğu için onların yapmış olduğu satıştan % 3 prim alıyorsunuz.
Üçüncü sıra alt ekibinizin oluşturduğu yeni üyeler sizin
4.Sıra alt grubunuzuoluşturduğu için onların yapmış olduğu satıştan %2 prim alıyorsunuz.
Dördüncü sıra alt grubunuzun oluşturduğu yeni üyeler sizin
5.Sıra alt ekibiniz oluşturduğu için onların yapmış olduğu satıştan %1 prim olarak alıyorsunuz.

Sim networking ‘de sizin üyelerinizin yapmış olduğu satışların haricinde, kendi yapmış olduğunuz satışlardanda %30-50 arasında parakende satış karı elde ediyorsunuz.Simnetworking‘e yapmış olduğunuz üyelerinizin her satışlarından da prim alıyorsunuz.Sim networking’de çok alt ekibi olan bir kişisiniz. Üyeleriniz satıyor ama siz fazla satmıyorsunuz. Peki, bu durumda ne olacak. İşte bu noktada bizim için hiç sorun yok, ayda en azından primlerinizi alabilmeniz için 75 TL’ lik ürün al, yeni üyeler oluştur, yapmış olduğun yeni üyeleri aktif et yeter diyoruz. Yoksa şu kadar satış yapmak zorundasın, şu kadar alış yapmazsanız primleriniz yanar gibi zorlaştırıcı hiç bir kural yoktur. İşte kolaylık.

Kısaca özetleyelim:

1- Simnetworking üyesi olup alt ekibiniz oluşturarak grubunuzu yani ekibinizin sayısını arttırıyorsunuz. Grubunuzu sürekli satış yapmaları ve yeni üye bulmaları konusunda aktif hale getirirseniz kazancınızda artacaktır.
2- Üyelerinizin yapmış olduğu satışlardan prim alıyorsunuz. .
3- Kendi satışlarınızdan % 30-50 arasında kar ediyorsunuz. .
4- O ay diyelim ki siz satış yapmadınız.75 TL’ lik alışveriş yaparsanız alt ekibinizin satışlarından kazanmış olduğunuz primlerinizi eksiksiz alıyorsunuz.
5- Simnetworking‘e üye ettiğiniz her kişi için 10 TL para kazanıyorsunuz. 10 kişi üye ettiğiniz zaman 100 TL kazanıyorsunuz.Sim networking’e üye yaptığınız her kişi için 10 TL üyelik primi alabilmek için yapmış olduğunuz üyeyi o ay içerisinde aktif hale getirmeniz gerekiyor.

6- Belli hedefleri tutturan sim networking temsilcilerine grup satışlarına hediye veriyoruz. Sizin grubunuz büyüdükçe bu hediyeleri kazanıyorsunuz.

Sim Networking yeniden yapılanmayla birlikte tekrar network marketing sektöründe kaldığı yerden çalışmalara başladı. Sizlerde katalogla satış yaparak para kazanabilirsiniz. Mutlaka simnetworking resmi web sitesini ziyaret etmeyi unutmayınız.