Katalogla Satış Yaparak Para Kazanın!


Forivia üyelik için http://goo.gl/OSo4VZ tıklayın. Forivia katalog, Forivia Kataloğu, Forivia Ek İş, Forivia Online Katalog, Forivia yeni Katalog, Forivia Aksesuar Çeşitleri, Forivia Temizlik Ürünleri, Forivia Pratik Ürünler, Forivia Üyelik, Forivia Kayıt…

FORİVİA KATALOĞUMUZU AŞAĞIDAN DETAYLI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

bayanlaraisForivia Katalog Sayfamıza Hoş Geldiniz.

FORİVİA satış temsilcisi olmak için gelin, ilk adımları birlikte atalım. FORIVIA işini yapmak için ilk önce öğrenin, sistemi ve ürünleri tanıyın ondan sonra sevdiklerinize, dostlarınıza, arkadaşlarınıza tavsiye edin! Forivia Satış temsilcisi olun, kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun. Mevcut işlerinize mani olmadan rahatlıkla yapabileceğiniz bir iş fırsatı..

FORİVİA ürünlerini gerçek anlamda tavsiye etmenin yolu, onları bizzat kullanmaktan geçer. Böylelikle ürünlerimizin kalitesini, kullanım rahatlığını birinci ağızdan müşterilerinize rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

FORİVİA Temsilcisi olduktan sonra sipariş alın!

FORİVİA ürünleri hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunuzda, rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Unutmayın, sattığınız Farmasi ürünleri herkesin en temel ihtiyacı olan ürünlerdir. Dolayısıyla çevrenizdeki herkes sizin için potansiyel müşterinizdir.

FORİVİA üyesi olduğunuzada kendi kişisel satışlarınızdan % 33 parakende satış karı elde edersiniz. Forivia temsilcisi olup kendinize ekip kurabilirsiniz! FORIVIA üyesi olduktan sonra artık bu işi Arkadaşlarınıza, çevrenizde herkese tavsiye edin, onlara sponsorluk yapın, onların yapmış olduğu cirolardan siz de ödüllendirilirsiniz. Forivia Marketing’de ekibiniz büyüdükçe kazanır ve kazandırırsınız.

FORİVİA‘de Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki ” HEMEN ÜYE OL ” butonuna tıklayarak açılan Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Forivia Başvuru Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz gönderilecektir.

parakazanmak7

FORİVİA’de süprizler bitmez, Forivia üyesi olun bu fırsatları kaçırmayın. Üstelik üyelik ücreti yok, zorunlu alım yok. Forivia Temsilcisi olduğunuzda kişisel satışlarınızdan % 33 parakende satış karı elde edersiniz. Ayrıca alt üyeler yaparak kendiniz hem primler kazanırsınız hemde hediyeler.

Forivia‘da Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki HEMEN ÜYE OL ” butonuna tıklayarak açılan Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Forivia Başvuru Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz gönderilecektir.

parakazanmak7kataloglasatis