Gümüş Yıldızı


gumus-inci-temsilci-olGümüş Yıldızı Network Marketing

Sima Tekstil ve Ortakları ile 20 yıl önce iç giyim sektörüne faaliyetine başlayan Gümüş Yıldızı, 2002 yılında bu ortaklıkdan ayrılarak kendi markasını oluşturma yönünde adım atarak Gümüş Yıldızı’nı kurmuştur.

2002 yılında ilk ürettiği ürün kendi adıyla Türkiye piyasasına sunmuştur.

İlk kurulduğu günde kalite, titizlik ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Gümüş Tekstil, geçen süre içerisinde bu misyon için gerekli çalışmaları eksiksiz yerine getirmeye çalışmıştır.

Gümüş Tekstil kazancının büyük kısmını, makina parkına ve kalifiye eleman işgücünün yetişmesi için yatırımlara harcayan Gümüş Yıldızı ürünleri adı altında,  binlerce satış noktasında müşterilerine satılmaya başlanmıştır.

Gümüş iç giyim Özellikle Arap Ülkelerine gerçekleştirdiği, yüksek adetli satışlar, bunun yanısıra modanın beşiği başta Fransa olmak üzere, Avrupa Ülkelerine’de kendi markası ile ihracat yapmaktadır.

Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan ve diğer Kafkas Ülkelerine de yoğun satışlar, hem Gümüş Yıldızı üzerinden, hemde toptancı ve ithalatçı firma kanalları ile yapılmaktadır.

Gümüş yıldızı şimdi de network marketing sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Katalogtan satış yaparak % 25 ila % 40 arasında temsilcilerine parakende satış karı sunmayı hedefleyen gümüş yıldızı network marketing yani doğrudan satış dünyasında da kendini ispatlamak istiyor. Özellikle ev hanımları, çalışanlar, memurlar ve daha binlerce insana ek iş fırsatı sunan gümüş yıldızı bir anlamdada kendi işinizi kurma fırsatı veriyor. Sıfır risk, minumum maliyet ile sınırsız kazanmak sizin elinizde!

Gümüş Yıldızı‘nda Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki ” HEMEN ÜYE OL ” butonuna tıklayarak açılan Gümüş Yıldızı Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Gümüş İnci Üyelik Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz gönderilecektir.

 

uye_ol