Ferhat Marketing


Ferhat Marketing, Ferhat Marketing Sistem, Ferhat Marketing Ürünleri, Ferhat Marketing Katalog, Ferhat Marketing Yeni Katalog, Ferhat Marketing Ek İş, Ferhat Marketing Evden Kazanç, Ferhat Marketing Katalogla Satış, Ferhat Marketing Online Katalog, Ferhat Marketing ile Para Kazan…Online Kataloğumuzu Aşağıdan Detaylı İnceleyebilirsiniz.ferhatmarketingDeğerli İş Ortaklarımız;

Ferhat Tekstil 1975 yılından günümüze kadar tekstil, hizmet, ekonomi danışmanlığı,sağlık, ve inşaat sektörlerinde yıllarca hizmet veren profosyonel iş adamlarının kurmuş olduğu bir şirkettir. Ferhat iç giyim uzun zamandır sektörün içerisinde ve kendisini ispatlamış kişilerden oluşan yaratıcı kadrosuyla doğrudan satış (network marketing) sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Ferhat Marketing katalogtan ürünlerimizin satışını gerçekleştirerek para kazanmak isteyen temsilcilerine %25 ile %50 aralığında parakende satış karı ile ciddi anlamda kazanç sağlıyor. Ferhat Marketing sistem ‘de bu kazanç kolunun ana mantığı bire bir satış yaparak sıcak para akışı sağlamanız ve bu sayede de evinizin mutfak masraflarını, çocuklarınızın okul masraflarını veya günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ferhat marketing temsilcisi olmanın size herhangi bir riski yoktur. Çünkü ferhat marketing ‘de üye olmak çok kolay ister ücretsiz üye olun, isterseniz aşağıda belirttiğimiz üyelik paketlerimizden herhangi birini seçerekte üye olabilirsiniz.

evde1000tlÜyelik Paketleri:

A:Ücretsiz Üyelik : Ferhat marketing sistem’e üye olurken ücret falan ödemezsiniz.Ferhat marketing size kataloğunuzu gönderir sadece gelen kargo görevlisine 2.5 TL ödeme yaparsınız.

A: 50 TL’lik Standart paket; Bu pakette ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin siparişlerini verebilir sıcak satışa ve alt üyeliklerinizi oluşturmaya başlayabilrisiniz.

Ödemiş olduğunuz 50 Türk Lirası’nın 30 TL’si üyelik primi olarak sizi sisteme dahil eden üstlerinize dağıtılır ve sizin seçeceğiniz en az 20 Türk Lirası değerinde ürün alımı ile sisteme dahil olabilirsiniz Aynı zamanda dilerseniz 20 TL ile sınırlı kalmayıp daha fazla sipariş verebilirsiniz.

Örneklede Açıklayacak olursak;

Diyelimki X üye sisteme standart paket ile üye olmak istiyor 50 TL’den kalan 20 TL ile kendi belirlediği ürünlerden sipariş vererek; üye dilerse 20 TL ile sınırlı kalmayıp daha fazla alışveriş yapabilir. Kısacası 30 TL üye primleri + vermiş olduğunuz siparişlerin toplamı = Genel toplamda çıkan miktarı hesaba havale yaparak yada kredi kartı ile ödeyerek ürünlere sahip olabilir, üyeliğiniz ise aktif hale gelir.

B: 100 TL’lik Dinamik Paket : Ferhat Marketing katalogtaki ürünlerden en az 100 TL’lik sipariş vermek kaydıyla kendinizi sisteme dahil edebilirsiniz. Sisteme dahil olmakla birlikte üyelik için hiçbir bedel ödemeden, Ferhat marketing bünyesinden karşılanacak olan 30 TL’lik üyelik prim kademelere göre dağılır.

PERFORMANS PRİMİ:

Ferhta Marketing ekibinizin yapmış olduğu toplam aylık ciro üzerinden sizin elde edeceğiniz kazancın tutarını belirler. Ferhat marketing sistem ‘de ekip cirosu üyelerinizin her birinin yapmış olduğu satışlardan size %3 ile %24 arasında performans primi sayesinde ciddi anlamda paralar kazanabilirisniz.

Ferhat marketing performans prim tablosu sizin aylık ekip cironuza göre hakettiğiniz primi gösterir.

LİDERLİK PRİMLERİ;

Ferhat Marketing Sistem’in kazanç kollarından birtanesi de liderlik primleridir.

1. Basamak lider; Alt ekibinden 1 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi ise 320 TL.dir.

2. Basamak lider; Alt ekibinden 2 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi ise 590TL.dir.

3. Basamak lider; Alt ekibinden 3 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi ise 920 TL.dir. Bu lidere sigorta desteği sağlanır.

4. Basamak lider; Alt ekibinden 4 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi 1,750 TL.dir. Bu lider Ayrıca 500 TL değerinde ürün alma hakkı kazanır.

5. Basamak lider; Alt ekibinden 5 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi 2,600 TL.dir. Bu lider ayrıca 900 TL. değerinde ürün alma hakkı kazanır.

6. Basamak lider; Alt ekibinden 6 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi 3,950 TL.dir. Bu lidere şirket araç desteği sağlar.

7. Basamak lider; Alt ekibinden 7 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi 5,250 TL.dir. Bu lidere şirket araç desteği ve ofis açma desteği verir.

evde1000tlkataloglasatis