Byanca Ücretsiz Üyelik ile ek iş fırsatı!


Byanca üyelik bilgi için http://www.byanca.com.tr/u-87814 tıklayın.BYANCA, BYANCA KATALOG, BYANCA KATALOĞU, BYANCA EK İŞ, BYANCA ONLİNE KATALOG, BYANCA YENİ KATALOG, BYANCA ÜYELİK, BYANCA ÜYELİĞİ, BYANCA KAYIT, BYANCA NETWORK, BYANCA NETWORKİNG, BYANCA TEMSİLCİ GİRİŞİ, BYANCA ÜYE GİRİŞİ, BYANCA İÇ GİYİM, BYANCA ÜRÜNLERİByanca Katalogumuzu Aşağıdan Detaylı İnceleyebilirsiniz.

byancaHakkımızda;

Byanca firması olarak 30 yıldır tekstil sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Artık Tekstil sektöründeki deneyimimizi Doğrudan satış yani katalogla satış yaparak para kazanmanızı sağlayacak bir sistem ile sizlerleyiz. Öncelikle ilk hedefimiz kalite ve hizmet olmuştur. Byanca network üretim tesislerimizde kumaştan girip kesim, dikim, paket, kalite kontrol ve sevkiyat hepsi kendi bünyemizde olup hızlı ve kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Şuan 58 ülkede perakende ve toptan satış mağazalarımız var. Her ay farklı koleksiyon çıkartıyoruz.

Byanca Nasıl Bir İş?

Byanca network Sabit geliri yeterli gelmeyip ekstra kazanç elde etmek isteyen ya da sabit bir işte çalışmadan evden nasıl para kazanabilirim düşüncesiyle ek gelir elde etmek isteyen tüm girişimci adaylarına; İçerisinde yüzlerce çeşit geniş ürün yelpazesine sahip 1 adet byanca satış kataloğunu ücretsiz olarak adresinize gönderiyoruz. Gönderdiğimiz bu byanca katalogu ile çevrenizdeki potansiyel müşterilerinize satış yapıyorsunuz. Katalogların içerisindeki ürünlerin üzerinde sizin müşterinize satacağınız fiyatlar yer alıyor. Ancak ürünler size byanca satış temsilcisi olduğunuz için gönderilirken katalog üzerindeki fiyatlardan değil %30 altında bir fiyatla gönderiliyor. Böylelikle sizler peşin olarak ürünlerin satışı esnasında %30’luk bir kazanç sağlamış oluyorsunuz. Sistemimizde satılan ürünleri imalat fiyatlarından aldığınız için mağaza satış fiyatlarının çok altındadır.

byancaByanca Satış Primi

Byancada Satarken elde ettiğiniz %30 Sıcak Satış Karınızın haricinde size tarafından ödenen %10 Ekstra Satış Priminiz vardır. Satış Priminiz her sipariş verişinizde sipariş tutarının %10’u Satış Priminiz olarak Prim hesabınıza işlenir. Satış Primi hesabınızdaki toplam Prim alacağınız 100 TL. ye ulaştığında Banka hesabınıza yatırılır.

Ürünleri size geliş fiyatlarındanda satsanız kazanamadım diye korkmayın kiteks burda sizin %10 luk kazancınızı güvence altına almaktadır. BYANCA NETWORK her fırsatta öncelikle çalışanlarının kazanmasını arzulayan bir misyona sahiptir.

Byanca Ürünlerini Kime Satacağım?

BYANCA ürünleri hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunuzda, rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Unutmayın, sattığınız BYANCA NETWORK ürünleri herkesin en temel ihtiyacı olan ürünlerdir. Dolayısıyla çevrenizdeki herkes sizin için potansiyel müşterinizdir. Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşteriniz olabilir. Ev hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes… Sabit bir işte çalışıp ek gelir sağlamak adına sistemimize üyeyseniz; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

Kısacası; Özellikle iç giyim ve pijama her insanın en temel giyim ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

ekgelirgetirenisler

uye_ol

evdenparaBYANCA İşini Kimler Yapabilir?

Başta Ev hanımları olmak üzere emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen tüm dar gelirli insanlar… Kısacası “bu iş tam benlik ve ben bu işten para kazanmak istiyorum” diyen tüm dar gelirli insanlar sistemimize üye olabilir. Kendinizin belirleyeceği zamanlarda, kendi işiniz rahatlığında çok az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı çıkarabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, faturalarınızı ödeyebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Daha fazla zaman ayırırsanız ev kiranızı karşılayabilir hatta ev kredinizi, araba taksitinizi ödeyebilecek paralar kazanabilirsiniz.

Byanca‘da Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki ” HEMEN ÜYE OL ” butonuna tıklayarak açılan Byanca Başvuru formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Byanca Başvuru Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz gönderilecektir.

ekgelirgetirenisler

uye_ol