Katalogla Evde Satış Yaparak Para Kazanmak için Tıklayın


Avrasya networking Ek İş İmkanı, Avrasya Networking Ek İş Fırsatı, Avrasya networking Ek İş, Avrasya Networking Ek Gelir, Avrasya Networking Ekstra Kazanç, Avrasya Networking Ek Gelir İmkanı, Avrasya Networking Ek Gelir Fırsatı, Avrasya Networking Ek Kazanç İmkanı, Avrasya Networking Ek Kazanç Fırsatı, Avrasya Networking İş İmkanı, Avrasya Networking İş Fırsatı, Avrasya Network, Avrasya Networking Ek İş İmkanı, Avrasya Network Marketing, Avrasya Networking Doğrudan SatışAşağıdan Avrasya Networking kataloğumuzu detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.evdenparaAvrasya Networking İle Para Kazan!

Merhabalar Avrasya Networking kataloğu çıktı Ev hanımları, çalışanlar, öğrenciler, emekli olanlar sıfır risk, minumum sermaye ile kendi işinizi kurabilir çalışma saatlerinizi ve kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz, herhangi bir tecrübe gerekmiyor size, gerekli tüm desteği Avrasya Networking temsilcileri verecektir.. Aşağıdan avrasya networking kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. Avrasya Networking satış temsilcilerimiz ürünlerimizden çok memnunlar mutlaka sizinde satış temsilcisi olup denemenizi tavsiye ederim.

 

Nasıl Bir İş?

Avrasya Networking’de doğrudan satış (network marketing) sistemiyle katalogdan ürün satışı yapılarak para kazanılmaktadır. Avrasya networking sistemi her bireyin temel ihtiyacı olan iç giyim, çorap gruplarındaki yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlı ürünlerini avrasya networking temsilcisi olduğunuzda %20 ile %50 arası değişen sıcak satış kazanç fırsatları sunuyoruz. Avrasya Networking Satış fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri satış fiyatınızdan sattığınızda size yaklaşık %50’leri bulan satış kârı kalıyor. Ayrıca temsilcilerimize sunulmuş olan prim sistemimizden kazancınızı katlayarak sınırsız bir kazanç elde edebilir, ekonomik özgürlüğünüze kavuşabilirisniz. Deneyim gerektirmemektedir gereken tüm desteği firmamız temsilcilerine vermektedir.

kataloglasatis

Sipariş verme alt limiti nedir? Kargo bedelini kim ödeyecek?

Avrasya Networkingde alt sipariş limiti yoktur. Bir ürün bile sipariş verebilirsiniz. Fakat kargo limiti uygulaması vardır. Kargo bedeli 75TL’dir. Avrasya Networking 75 TL ve üzeri siparişinizden sonra tamamen bize aittir. Türkiye’nin her yerine, köyler dahil olmak üzere ürünlerimizi gönderebiliyoruz.

Avrasya Networking’den aldığım ürünlerin ödemesini nasıl yapacağım?

Siparişiniz size kargo ile teslim edildiğinde gelen kargo görevlisine ödemeyi yapacaksınız. Ürünü teslim alıp, ödemeyi kargo görevlisine nakit yapabileceksiniz.

Aldığım ürünleri iade etmek istediğimde ne olacak?

Avrasya Networking ürünleri, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünleriniz bize ulaştığında, ürünün fiyatı kadar olan tutarı cari hesabınıza alacak olarak işliyoruz.

Kendi Satış Ekibimi Nasıl Kurabilirim?

Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları da alt üyeniz yaparak kendinize alt ekip oluşturuyorsunuz. 5 kademeye kadar alt üye oluşturarak onların satışlarından prim almaya hak kazanabileceksiniz. uye-seviyeleri Hemen Ücretsiz Modellife Temsilcisi Olun. Katalogtan Satış Yaparak Para Kazanın, Üyelik Ücreti YOK. Zorunlu Alım YOK. Modellife Temsilcisi olmak için BURAYA tıklayınız.kataloglasatis