Tekstil


Tekstil Network, Tekstil Networking, Avrupa Tekstil Networking, Dünya Networking Tekstil Sanayi, Tekstil Katalogla Satış, Doğrudan Satış Tekstil, Katalog ile Doğrudan Satış, Doğrudan Satış ile Ek Gelir, Doğrudan Satış Tekstil Şirketleri, Ek İşler, Sermayesiz Bayilik, Sermayesiz İş Fikirleri ve Fırsatları, Sermayesiz İşler, Sermayesiz Ticaret…hemen-uye-olMerhabalar tekstil alanında faaliyet gösteren doğrudan satış firmaları hakkında siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Doğrudan satış (Network marketing)sistemine geçiş yaparak ek iş, ek gelire ihtiyacı olanlara iş fırsatı sunan bu firmalar kazan,kazandır ilkesiyle çalışıyorlar. Tekstil network marketing şirketiyle çalışmayı düşünüyorsanız sizlere önderebileceğim modellife olabilir.

Modellife yeni kataloğunu görmek ve ücretsiz üye olmak için tıklayın

Türkiye’de Tekstil alanında katalogtan satış yaparak para kazanma sistemini ilk kuran firma erol marketing şuan ki adıyla lorems’dir.Şuan aklıma gelenler firmalar arasında petek marketing, ferhat marketing, güneş marketing , sim networking, avrupa networking, piaff networking, modellife ve dünya networking gibi daha bir çok firma var.

Bu firmalar katalogtan satış yaparak para kazanmak isteyen temsilci adaylarına sıfır risk,minumum maliyet ile iş kurma fırsatı veriyor. Çoğu firmaya üye olurken ücret ödemiyorsun.Temsilci olduktan sonra % 25 ila % 50 arasında yapmış olduğun satışlardan parakende satış karı elde edebiliyorsun.

Hemen Ücretsiz üye olmak için tıklayın!

ekgelireihtiyacikataloglasatis