Mikrotem


Mikrotem, Mikrotem Katalog, Mikrotem Temizlik Ürünleri, Mikrotem Yeni Kataloğu, Mikrotem Yorumları, Mikrotem Ev Temizlik Ürünleri, Mikrotem Kişisel Bakım Ürünleri, Mikrotem Kazanç Planı, Mikrotem Yeni Ürünler, Mikrotem Online Katalog, Mikrotem E-Katalog, Mikrotem Üyelik, Mikrotem Ek İşMikrotem Online Kataloğumuzu Aşağıdan Detaylı İnceleyebilirsiniz.

Sermayesiz İşler ekibi olarak Türkiyede network marketing sektöründe faaliyette bulunan firmaları araştırıp siz değerli ziyaretçilerimizin bilgi sahibi olmasını amaçlıyoruz. Doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren network marketing firmalarının sesi olmaya devam ediyoruz. Sermayesiz İşler ziyaretçileri Sizlere bugün tanıtacağımız Türkiye’nin ilk yerli network firmalarından biri olan Mikrotem!Mikrotemikrotemm Temizlik Ürünleri!

Mikrotem olarak Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde  onbinlerce üyesi ile faaliyetlerine devam etmekteyiz. Mikrotem markası altında Doğal ve bitkisel içerikli ev temizliği ve kozmetik ürünlerinin üretim ve dağıtımını yapan firmamız onbinlerce insana iş fırsatı sunmaktadır.

Mikrotem, bu Doğal ve Bitkisel içerikli ürünleriyle 75 milyon kitleye ulaşmayı
hedeflemektedir.

Bitki dünyası bizim için sürekli kendisini yenileyen bir ilham kaynağı olduğu gibi, doğanın doğallığını ve bitkilerin faydalarını insanımıza hem ev temizliği hem de kozmetik bakım ürünleri olarak sunmaktadır.

Kansorejen madde ihtiva etmeyen temizlik ürünlerinin adresi MİKROTEM’e üye olup çevrenize sağlıklı ürünler satarak ek gelir imkanı kazanmak ister misiniz. İlgilenen bayan arkadaşlar için telefon numaram: 05058086110 ( Fatma KARACA )