Farmasi


Farmasi Katalog, Farmasi Kataloğu, Farmasi Online Katalog, Farmasi Danışman Girişi, Farmasi Temsilci Girisi, Farmasi Üye Girişi, Miss Farmasi, İnternetten Para Kazanma Yolları, Evde İş Fikirleri, Farmasi Ocak Katalogu, Farmasi Şubat Katalog, Farmasi Mart Kataloğu, Farmasi Nisan Katalogu, Farmasi Mayıs Kataloğu, Farmasi Haziran Kataloğu, Farmasi Temmuz Kataloğu, Farmasi Ağustos Kataloğu, Farmasi Eylül Kataloğu, Farmasi Ekim Kataloğu, Farmasi Kasım Kataloğu, Farmasi Aralık Kataloğu

FARMASİ 2017 KATALOĞUMUZU AŞAĞIDAN DETAYLI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

farmasiturkey
Sağlığınız için Farmasi!

Tanalize Kozmetik bünyesinde 1995 yılında çalışma hayatına başlayan Farmasi, 123 ülkeye 2000’den fazla ürün yelpazesiyle ihracat lideri bir üretim kuruluştur.

Farmasi, 2010 yılında Türkiye kozmetik sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla çok katlı pazarlama (network marketing) sistemi ile büyümeyi planlamış olup hızlı tüketim ürünleri pazarında kendi işini kurmak isteyen girişimcilere doğru bir şirket ile çalışma fırsatı sunuyor.

Neden Farmasi?

Farmasi İşinize; başlamak için üç sebebiniz var;

• Farmasi ürünlerini fabrika fiyatından % 33 indirimli alın,
• Farmasi ürünlerini çevrenizde tavsiye ederek para kazanın,
• Farmasi işinizi başkalarıyla paylaşarak birlikte ekip kurarak ve liderlik primi kazanabilirsiniz.

Ürün Yelpazesi;

Farmasi Kozmetik; 2000’i aşkın ürün seçeneğiyle bay, bayan, çocuk, bebek, yaşlı, genç, lüks tüketim ve ekonomik seriler ile her yaş ve sosyo-ekonomik tüketici kesimine hitap eden renkli kozmetik, kişisel bakım, saç bakımı, parfüm, takı setleri,saat ve aksesuar, bebek ve hijyen ürünleriyle temsilci olmak isteyenlere alternatif iş fırsatı veriyor.

Farmasi Yeni Kataloğu Çıktı! Hemen Şimdi Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki Farmasi Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Farmasi Üyelik Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz gönderilecektir.

parakazanmak7

uye_olfarmasiuyelik (1)