Kozmetik


Kozmetik, Kozmetik Markaları, Kozmetik Markaları ve Ürünleri, Doğrudan Satış Kozmetik Firmaları, Kozmetik Markaları Türkiye, Türkiye’deki Kozmetik Markaları, Türkiye’deki Doğrudan Satış Kozmetik Markaları, Türkiye’deki Kozmetik Şirketleri, Türkiye’deki Doğrudan Satış Kozmetik Şirketleri, Bayilik Veren Kozmetik Firmaları, Kozmetik Bayiliği Veren Firmalar, Doğrudan Satış Kozmetik Firmaları, Doğrudan Satış Kozmetik, Doğrudan Satış Kozmetik Şirketleri arasında % 100 Yerli Sermayeli Türk Şirketimiz Farmasi sizlere katalogtan satış yaparak para kazanma fırsatı veriyor. Farmasi üyeliği için tıklayın!

Farmasi_kozmetik_urunleriMerhaba kozmetik alanında faaliyet gösteren bir sürü firma var ama biz size doğrudan satış (network marketing) sistemiyle çalışan firmalar hakkında bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.Türkiye’de yabancı firmaların yanısıra artık türk şirketleride katalogtan satış sistemini tercih etmeye başladı.

Farmasi,dore, huncalife, avon, oriflame, faberlic vb. Bunların arasında avon ve oriflame katalogtan satış sisteminde en köklü firmalar arasında,bu firmalarla karşı sektöre yeni soluk getirmeyi hedefleyen % 100 Türk sermayeli şirketlerde var.

Bunlardan birincisi Farmasi, Tanalize Kozmetik bünyesinde 1995 yılında çalışma hayatına başlamış ve 118 ülkeye 2000’den fazla ürün yelpazesiyle ihracat yapmaktadır. Farmasi Kozmetik%100 Türk işçisinin gücü ile ISO 9001 standartlarında istanbul ömerlide 40.000 m2 kapalı alanda kişisel bakım, bebek ürünleri, parfüm ve deodorant, hijyen ürünler, renkli kozmetik, vücut bakım, aksesuar ve özel üretim seriler ile geniş kitleye hitap etmektedir.

Farmasi Kozmetik Temsilcisi Olmak ve Bilgi Almak için TIKLAYIN.

Farmasi’ye Ücretsiz Üye OL!
Katalogtan Satış Yaparak Para Kazanın.
Üyelik Ücreti YOK, Zorunlu Alım YOK.
%100 Türk Firması ile Evinizden Çalışın!

evde1000tl