Organo Gold Türkiye Üyelik ve Kayıt için Tıklayın!


Organo Gold, Organo Gold Türkiye, Organo Gold Turkey, Organo Gold Kahve, Reishi Mantarı Organo Gold, Organo Gold Amerika, Organo Gold İletişim, Organo Gold Başvuru Formu, Organo Gold Başlangıç Paketleri, Organo Gold Temsilci Girişi, Organo Gold Adana, Organo Gold Düzce, Organo Gold Çayı, Organo Gold Ürünleri, Organo Gold İzmir, Organo Gold Antalya, Organo Gold Eskişehir, Organo Gold Trabzon, Organo Gold Bursa, Organo Gold Ankara…organogold

Dünya Devi Türkiye’ye Geliyor, Gelmeden Yerinizi ALIN!

Organo Gold firması Bernardo Chua tarafından Amerika merkezli olarak kurulmuştur. Ana ürünü kahve olan organo gold’un temel maddesi Ganoderma lucidim olarak bilinen ve yüz yıllardır yaygın olarak kullanılan bir mantar olan Kırmızı Reishi Mantarıdır. Organo Gold firması Amerika Asya ve Avrupa olmak üzere Dünya’nın bir çok ülkesinde doğrudan satış sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzun Süren Çalışmalar sonucu artık Türkiye’de de bu müthiş firmanın, ürünlerin ve kazancın gelişini hızlandırmış bulunmaktayız.

Organo Gold’un Ana hammaddesi 4000 yıldır bilinen, tedavi edici unsurulu şifalı bitkilerin Kralı olan Reishi (Ölümsüzlük) Mantarıdır.
Reishi mantarı Çin,Malezya ve Japonya’da ki tarlalarda odun kütükleri üzerinde %100 organik olarak yetiştirilmaktedir. Reishi Mantarı Organo Gold kahvenin ana maddesidir.

Strateji, Organo Gold Ağındaki herbir ortağa özel olarak geliştirilecektir. Düzenli olarak kişisel toplantılar, atölye çalışmaları ve çevrimiçi eğitimler sunulmaktadır.
En önemli nokta: Prim Planı. Organo Gold’un ödeme sistemi herbir ortak için karlı olabilecek yedi aynı anda etkin primden oluşmaktadır.

Organo Gold Başlangıcından itibaren çok genç bir firma olmasına Rağmen 3 Sene gibi kısa bir zaman da Dünya’nın en çok kazanan Networkler Listesine İlk Sekizde Tam 4 Kişi ile Temsil edilmiştir. Bu da Organo Gold Firmasının ürünlerinin yanı sıra Kazanç Planın ne Kadar Farklı ve Müthiş olduğunun bir göstergesidir.kayit