Mikrofiber Temizlik Bezi İle Para Kazanmak


Mikrofiber, Mikrofiber Nedir, Mikrofiber Temizlik Bezi, Mikrofiber Temizlik Bezleri, Mikrofiber Temizlik Ürünleri, Mikrofiber Bez Nedir, Mikrofiber Bez Nasıl Kullanılır, Mikrofiber Temizlik Bezi İle Para Kazanmak, Mikrofiber Bez Özellikleri, Mikrofiber Bez Kullanımı, Mikrofiber Bez Kullanım Alanları…mikrofiberbezMikrofiber Temizlik Beslerini evinizden satın, para kazanın.

Mikrofiber temizlik bezlerinin statik emiş gücünü bezlere dokunduğunuzda hissedebilirsiniz. Bu emiş gücü toz ve partikülleri içine hapseder, suyun altında ise hemen dışarı bırakır. Mikrofiber bezlerin temizliği yalnızca musluk suyunun altında sabun ile yapılır. Bezleri kullanırken asla deterjan, yumuşatıcı ve çamaşır suyu kullanmaya gerek kalmaz. Bu nedenle hem sağlığa hem doğaya duyarlıdır.

Normal temizlik bezleri kirleri sadece itelemeye yarar,içine hapsetmez. Mikrofiber Temizlik bezleri ise toz kir parçalarını hapseder ve havaya karışmasını engeller. Astım ve alerji sorunu olan kişilerin temzlikte mikrofiber bezleri kullanmaları tavsiye edilir.

Mikrofiber bezleri mendil gibi katlanıp kullanılır. Kirlendikçe temiz yüzeylere geçilir. Böyle bezin her yüzeyi en verimli şekilde kullanılmış olur. Mikrofiber Temizlik bezleri aynı anda toz alır, lekeleri siler, bakterileri içine hapseder ve parlatır. Aynı yüzeyden ıslak bez ile yarı, kuru bez ile ayrı geçmenize gerek kalmaz. Bu sayede temizlik süresini yarıya kısaltır.

Yalnızca su ve sabun ile derinlemesine hijyenik temizlik sağlar.
Saç telinin 1/50’si kalınlığında fiberlerde üretilmiştir.
Yağ ve kirli yüzeylerde etkili temizlik sağlar.
Tüm yüzeylerede Partikül,ip bırakmaz.
Oto iç ve dış temizliğinde kesin çözüm
Kuru,nemli ve ıslak kullanılabilir.Kir tutmaz.Hızlı kurur.
Daha az efor ile çok hızlı temizlik yapmanızı sağlar.
Temizlik süreesini %30 – %50 arasında kısaltır.
Çok yumuşak bir yapıdadır ve silinen yüzeyde en ufak bir çizik oluşturmaz.

Mikrofiber Temizlik Bezlerinin satışını yapmak ve bilgi almak isterseniz aşağıda ki numaraya çağrı bırakın biz sizi arayalım.

İrtibat Tel : 0543 931 10 00Ek İş, Ücretsiz Üyelik!

Farmasi’ye’ Ücretsiz Üye OL! Hemen Kazanmaya Başla!
Katalogtan Satış Yaparak Para Kazanın.
Üyelik Ücreti YOK, Zorunlu Alım YOK.
%100 Türk Firması ile Evinizden Çalışın!

parakazanmak7

kayit