İnternetten Para Kazanmak Bu Kadar Kolay Ve Risksiz Olmamıştı


Umys, İnternetten Para Kazanmak Bu Kadar Kolay Ve Risksiz Olmamıştı, Umys Gelir Sistemi, Umys Kimdir, Umys Nedir, Umys Org Nedir, UMYS TÜRKİYE (Umysturkiye), Umys.org, Ulusal Mâli Yardımlaşma Sistemi, Umys.org Yeni Kazanç Sistemi, Network Marketing Sorular ve Cevaplar, Network Marketing Türkiye, Network Marketing Turkey, Marketing TurkiyeumysBaşlık : İnternetten Para Kazanmak Bu Kadar Kolay Ve Risksiz Olmamıştı
Tanım : Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi.
Kolay, Risksiz, Sürekli ve düzenli gelir imkanı !
Umys.org bir hayır kurumu değildir.
Umys.org mensupları da herhangi bir hayır kurumu mensubu değildir.
Umys.org ve mensupları bir hayır kurumu adına para veya yardım toplamaz. Ancak katılımcılarının rızası ile belirlenmiş bir hayır kurumuna yardım da bulunabilir. Örneğin, Çocuk Esirgeme Kurumu gibi.
Umys.org Türkiye için geliştirilmiş, katılımcılarının konuya tam hakim oldukları ve kendi gönül rızalarıyla katıldıkları bir mâli yardımlaşma sistemidir.
Bir kaç arkadaşın bir araya gelerek para günü yapmalarından tek farkı hem çok daha gelişmiş olması hem de tüm Türkiye’yi kapsamasıdır. Sistem tüm dünyaya da açıktır. Üyeler bulundukları ülkede de ödeme alışverişini sistem içinden para transferi yöntemiyle de yapabilmektedirler.

Sistemde hiç bir şekilde ürün alma veya satış yapma zorunluluğu gibi bir şart yoktur.
Mali Yardımlaşma ile ek gelir elde edebilirsiniz.
UMYS.ORG – Ulusal Mâli Yardımlaşma Sistemi miktarı ne olursa olsun alt veya üst limit olmadan sistemin mensubu üye para çekme talebinde bulunduğu andan itibaren işlemi 24 saat içinde tamamlanmaktadır.
Ayrıca üyelerimiz tıpkı bir bankada olduğu gibi Sistem İçi Ücretsiz Para Transfer Yöntemiyle de birbirleriyle para alışverişinde bulunmaktadır.
Sistemimizin en önemli özelliklerinden birisi ise, aktif üye olan bir üyemiz hiç bir şart veya koşul olmaksızın 6 ay boyunca hesap bakiyesindeki parayı dilediği an özgürce alabilmektedir.

Daha detaylı bilgi için siteyi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
Not: Link reflidir. Siteye refsiz kayıt mümkün değildir.
Website Adresi : http://www.umys.org/?ref=kazandiranisler
E-Posta : sabanari@mynet.com
Telefon : 0850 3020190 (Ücretlendirme sabit hat tarifesindendir. Her yöne kampanyalarından ücretsiz aranabilir.)

SdNEDSparakazanmak7

modellife3