Ersağ Temizlik Ürünleriyle Para Kazanın!


Ersağ, Ersağ Temizlik Ürünleri, Ersağ Doğal Temizlik Ürünleri, Ersağ Temizlik Ürünleri Katalog, Ersağ Katalog, Ersağ Kataloğu, Ersağ Üye Girişi, Ersağ Ürün Fiyatları, Ersağ Üye ol, Ersağ Üye Kazancı, Ersağ Üye Nasıl Yapılır, Ersağ Kayıt, Ersağ Kayıt Ol, Ersağ Üye Kayıt…Hemen Şimdi Ersağ Temsilcisi Olmak için Tıklayın

ersagERSAĞ TEMİZLİK ÜRÜNLERİYLE PARA KAZANIN!

 

Ersağ Temizlik Ürünleri  sizlere para kazandırırken hem en güzel dostlukları sunsa, hemde senede  3-4 kez tatil imkânı verse, Sıra dışı ersağ  başarı hikayelerinizi önünüze sersek. Bizim için diplomalarınız değil, nitelikleriniz önemli desek,

 

Ersağ Organik Temizlik Ürünleri işimizde bizimle birlikte çalışmaya VAR MISINIZ ?
ERSAĞ İŞİNİ NEDEN YAPIYORUZ?

Dünya ekonomistlerince ”Geleceğin işi” olarak öngörülen ve son on yıldaki gelişimi ile Network Marketıng bir iş fikrinden çok kendi işini kurmak için sermayesi olmayan insanların, risk almadan sıfır risk, minumum maliyet ile kendi işlerini kurabildiklerini ispat etmiş bir ”Çözüm Yolu”dur. Araştırmalarda son on yıldaki zenginlerin %20′ sinin bu alanda çalışmaya başlamış ve sonuca ulaşmış temsilcilerden oluştuğu görülmektedir. Ürünlerin sadece şirket temsilcilerince satılması, başka aracıların olmaması (Toptancı, nakliye, perakendeci v.s.) milyonlarca dolara mal olan reklam giderlerinin olmaması, ürün kalitesi ve çeşitliliğinin artmasına aynı zamanda uygun fiyattan memnun müşterilere ulaşmasının nedenidir. Memnun müşteri ve birebir danışmanlık hizmeti sayesinde tavsiye yoluyla hem ürünlere hem de işimize talep artacak ve buda işimizin gelişimini ve yayılımını sağlayacaktır. Ersağ Üyeliği için bizimle mutlaka irtibata geçiniz.
NEDEN ERSAĞ  ?
Birçok Network marketing şirketi yurtdışından gelerek Türkiye’de çalışmışlar ve yüksek cirolara ulaşmışlardır. Ersağ Temizlik Ürünleri Türkiye’den doğup Dünya ya açılmayı bekleyen Uluslar arası platformda adını duyurmuş ilk ve tek Türk Network Marketing Şirketidir ersağ temizlik ürünleri. Bu gururu, Yeni ve Capcanlı bir heyecanla, kendi şirketimizle Ülkemiz ve vatandaşlarımız için Başarıya ve Kazanca dönüştürme çabasındayız.
Ersağ Temizlik Ürünleri olarak farklarımız;
  • Kariyerlerinizi 1 ay değil 2 ay ekip cironuz ile yapabilme imkanı ile daha erken kariyer ve yüksek kazanç,
  • Kariyeriniz korunur, cironuz düşse de Ersağ ’da kariyerden düşmek yok,
  • Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğine sahip ürünler(Fosfat %0)
  • %21 değil, %24 ya da %25 değil, %33 performans primi ve %9 a  varan ve 3 derinlikte liderlik primleri ile kazançlı marketing plana sahip olduğu için organizasyon kuran liderlere daha fazla kazandırır.
  • Yurt dışına ürün gönderebilme ve organizasyon kurma(internasyonel),
  • Ürettiği ürünlerde kullandığı bitkileri ve içeriğini açıklayabilen tek şirket,
  • Yasal sıkıntıları olmayan, her türlü izin belgeleri ve analiz raporları mevcut,
  • İş tanıtım ve eğitim seminerleri desteğini veren bir şirket,
  • Ofis desteği.
  • 100 Lira üzeri alışverişlerde ortalama 25 Lira hediye ürün göndererek, satış kârı haricinde extra kazanç imkanı verir.
NASIL PARA KAZANACAĞIM?

Para kazanmaya başlamanız için öncelikle üye olmanız gerekir. Böylece, Şirketimizden piyasada bulunmayan bu özellikli ürünleri %25 indirimli alma ve bu işi başkalarıyla paylaşarak onlar ada iş imkânını sunma hakkını elde edersiniz. ÜCRETSİZ ÜYE OLUP indirimli ürün almaya başlayabilirsiniz. Oragnizasyon kurarak SINIRSIZ kazanmaya başlamak için indirimli fiyat üzerinden 100 Liralık ürün almanız yeterli olacaktır.Hangi ürünleri alacağınıza siz karar verebilmektesiniz. İşe yeni başlayan üyelerimize de ilk siparişlerinde 2 adet ürün hediye edilmektedir(Bütün siparişlerinizde her 100 Lira için 2 ürün hediyeniz var. 1000TL sipariş için 20 hediye. Hediye ürünler satılabilir standart ürünlerdendir ve satış yapmak isteyen çalışanlarını desteklemek amaçlıdır).  Bazı şirketlerde bulunan kariyer adı altında zorunlu olarak çektirilen MAL DEPOLAMA fiyaskosu sistemimizde YOKTUR. Ancak, bu sistemde ciddi olarak kalıcı ve sürekli para kazanmak arzusu içinde iseniz, bu işi yakın çevrenizle, onların tanıdıkları ile,dostlarınızla ve onların yakınları ile Ya da yeni tanışlığınız insanlarla paylaşmalı ve onlarıda bu kazançlı sistemin içine, alt grubunuz olarak daha doğrusu çalışma arkadaşlarınız olarak almalısınız.Üyelerinizinde kendi alt gruplarını oluşturması ile daha da büyüyecek bu durumda size yüksek prim kazançları olarak dönecektir. Çoğu şirkette bulunan ve işleri zora sokan ancak prim alabilmek için başka bir alternatif sunulmayan AKTİFLİK de YOK DENECEK KADAR AZDIR. Ve bu aktifliğinizi ürün alımı olarak yapma zorunluluğu yoktur.Üye kaydederekte o ayki aktifliğinizi yapabilmektesiniz..). Çoğu şirkette bulunan kota Ya da kariyer tamamlama zorunluluğu yoktur..

KARİYERİNİZİ TEK AY CİROSU DEĞİL BİR BİRİNİ TAKİP EDEN İKİ AYIN TOPLAM CİROSU BELİRLER. KARİYERDEN DÜŞME YOKTUR.
NASIL ÜYE OLABİLİRİM?
İşe başlamaya karar verdiğinizde BUZ DAĞININ ZİRVESİNDE yerinizi alacağınızı unutmayın. Çünkü bu sistemde ilkler her zaman kazanır.Yeni ve güçlü bir şirket bünyesinde zirveden işe başlamış olacaksınız..Üyelik için tek yapmanız gereken, Başvuru Formu nu doldurup göndermeniz , yada aşağıdaki iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçmenizdir.