Comepanya İle Para Kazanın!


Comepanya, Comepanya Affiliate, Comepanya İle Para Kazanın, Comepanya Network, İç Giyim Bayan, İç Giyim Katalog Satış, İç Çamaşırı Katalogtan Satış, İç Çamaşır Katalogla Satış, Katalogla Satış yapan İç Çamaşır Firmaları, Katalogla Satış Yapan Şirketler, Bayanlara Evde İş İmkanı, Bayanlara Evde İş İmkanı Kayseri, Bayanlara Evde İş İmkanı Düzce, Bayanlara Evde İş İmkanı Bolu, Bayanlara Evde İş İmkanı Ankara, Bayanlara Evde İş İmkanı İstanbul, Bayanlara Evde İş İmkanı Bursa, Bayanlara Evde İş İmkanı Zonguldak…comepanyaMerhabalar değerli network marketing okuyucuları sizlere bir kaç gün önce bashettiğimiz comepanya fırsatı network marketing ve affiliate marketing sistem işi ile alakalı Comepanya sorumlusu Emre bey ile yaptığımız görüşme sonucu farklı detaylara ulaşmış bulunmaktayız.

Comepanya gerçekten çok farklı bir yapılanma ile temsilcilerine sürekli bir kazanç sistemi sunmayı hedeflemektedir. Bir kaç popüler alışveriş sitelerinin arkadaşını davet et 5,10 tl gibi yapılanmasının olduğu bir dönemde comepanya size süreklilik arzeden dünya markalarını yüzde 70’lere varan bir indirimle sahip olurken aynı zamanda para da kazanabileceğiniz bir sistem kurmuştur.

Resmi açılışın 15 Ağustos’ta yapılacağı, comepanya şu anda sadece network marketing tecrübesi ile affiliate marketing tecrübesi olan uzman network marketing işi ile ugraşan ekiplerden kurulu bir yapılanmaya gitmektedir. Network marketigciler olarak ta bizlerden de arkadaşların bulunacağı özel ekibimizde yer  almak istiyorsanız.

Bizlerle iletişim bölümünden ya da ” sermayesizisfikirleri@gmail.com” adresinden kısa network yada affiliate öz geçmişiniz ile başvuru yapabilirsiniz.

Unutmayın comepanyada sitem alt alta doldurarak gittiği için ekip çalışması büyük önem arzetmektedir. İlerleyen dönemlerde daha farklı bilgileri yine sizlerle paylaşacağız.parakazanmak7

ek-is1