Bambu Network Ücretsiz üyelik ile ek iş fırsatı!


Bambu, Bambu Sağlık ve Yaşam Ürünleri T.A.Ş, Bambu İle Para Kazanın, Bambu Network, Bambu Network Marketing, Bambu Üyelik, Bambu Network Üyeliği, Bambu Online Katalog, Bambu E-Katalog, Bambu Network Katalog, Bambu Network Ek İş, Bambu Katalogla Satış, Bambu Network Kayıt…Bambu Network Yeni Kataloğumuzu Aşağıdan Detaylı İnceleyebilirsiniz.bambuMerhabalar;

Ülkemizde o kadar çok network marketing firması var ki; biz networkçüler hangisiyle çalışmalıyız diye kendimize sormadan edemiyoruz. Burada bir kaç kıstas girdiğimizi varsayalım. Öyle ya aynı performansla bize daha fazla kazandıran bir firmayla çalışmak her zaman avantajlıdır.

Eğer ki yerli bir firma olması yönünde bir kıstasınız varsa da mutlaka kendi ürününü kendisinin üretip üretmediğini iyi araştırmalıyız. Çünkü kendi ürününü kendisi üretmeyen ve tedarikçi firmalara göbekten bağlı bir network marketing firmalarının ticari ömürleri maalesef 2 ya da 3 yılı geçmiyor. Bu da hem o firmaya gönül vermiş liderleri hem de liderlere inanmış temsilcileri mağdur ediyor.

Bambu network marketing planı hazırlanırken 3 üye modeli dikkate alınmıştır.
Birincisi: Sadece ürün kullananlar,
İkincisi : Hem kullanıcı olup, hem de bu ürünleri tavsiye ederek satışını yapanlar,
Üçüncüsü : Hem kullanıp, hem satış yapıp hem de kendisi gibi temsilcilik yapmak isteyenlere sponsorluk yaparak ekibini büyüten Liderler.

Ayrıca sadece ama sadece internette, sosyal paylaşım platformlarda bir kazanç linki dağıtarak dahi ekibini büyüten ve ciddi kazançlara ulaşan takım arkadaşlarımız da bulunmaktadır. Siz linkini dağıtıyorsunuz, sizin linkinizi tıklayanlar online seminer odalarımıza geliyor ve görevlilerimiz tarafından sizin yerinize işimizin detaylarını öğreniyorlar ve işi kabul ettiklerinde sizin ekibinize kayıt oluyorlar.

Bambu “Herşey Çok Farklı” sloganıyla yola çıktı. Ürünleri, puansız bir kazanç sistemi, interaktif eğitim ve sunumları, ofisleri, üyelerine telefon desteği yurtiçi ve yurtdışı tatilleri, araba promosyonu, hediyeler, kapıda ödeme, vade farksız vade sistemi gibi birçok yenilik ve kolaylıkla bu sektörde.

Sizin de Bambu Network Marketing sisteme katılımınızla birlikte başarıya bir adım daha yaklaşacağımızı ve kazançlarınızı geliştirmek için elimizden gelen desteği vereceğimiz

Bambu Sağlık ve Yaşam Ürünleri Tic. A.Ş.
1549 Sokak No: 21 İvedik O.S.B
Yenimahalle / ANKARA
Web: www.bambu.com.tr
E-Posta: bilgi@bambu.com.tr
E-Posta: uye@bambu.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 20 88
Çağrı Merkezi: (532) 755 20 88Ek İş, Ücretsiz Üyelik!

Farmasi’ye’ Ücretsiz Üye OL! Hemen Kazanmaya Başla!
Katalogtan Satış Yaparak Para Kazanın.
Üyelik Ücreti YOK, Zorunlu Alım YOK.
%100 Türk Firması ile Evinizden Çalışın!

kayit