Sermayesiz İş Kurmak Mümkün Mü?
tekstilİŞSİZLİĞE SON PROJESİ ( EK İŞ)

Kendi işinin patronu olmak! Sermayesiz iş kurmak mümkün mü?

Size evde de yapabileceğiniz bir sermayesiz iş fikri sunuyoruz. Eminim çevrenizde dışarıya iş yapan el işi becerisi yüksek ev hanımları vardır?

Dantel, havlu  kenarı, şal, örgü, kazak, aksesuar, takı, patik, çorap, battaniye...Seçenekler oldukça fazla değimli? Hatta internet üzerinden para kazanma fikri bile var? Elbette kuşkusuz her yapılan işte bir emek ve zahmet var. Ancak yukarıda sayılan işlerin hiçbirisinden emeğinizin karşılığını tam olarak alan yada memnun olan bir kişi dahi duymadım?

Ya siz duydunuz mu?

İş fikrimiz bunlardan hiç birisi de değil!
Ancak bu yapılan işleride göz ardı etmemek gerekir. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler, iş sahipleri İşsizliğe Son Projesinden herkes yararlanabilecektir!..Türkiye başta olmak üzere Dünyanın bir çok yerinde işsizlik yok edilmiş olacak. Üstelik bu projeye gönül verip, bu projede yer alacak kişilerin işi olup olmaması da hiç önemli değil. Bu projeye dahil olacaklardan bir tek ricam var…Lütfen Ortak Huzurumuz için bu projeyi güzel amaçlar için değerlendirelim ve projeye tanıdıklarımızı ilave edelim. Projeye dahil olacak kişilerin kurnazlık yaparak kar elde etmesi, kaçma teşebbüsünde bulunulması gibi durumlar söz konusu olacağından, sizler için bir mekanizma vazifesinde olacağım.

Çünkü faaliyetimiz ne kadar uzun ömürlü olursa hem siz, hem de grubunuza dahil olan arkadaşlarınız, eşleriniz, dostlarınız o kadar fayda sağlarlar. Zaten 3 kuruşluk dünyada 3 kuruş için dolandırıcı iş bozan damgasını yemeyi istemezsiniz sanırım!..Bu sebeple yine de bir mekanizma,kontak vazifesinde bulunacağım. Bu projeye dahil olan herkes kesinlikle ama kesinlikle herkes kazanacak ve karlı bir gelir elde edecektir. Projemiz Şu, Projeyi duyan her kimse yaşadığı yerde küçük veya büyük kendi sosyal çevresi kadar grup oluşturacak. Bu 10 kişi de olabilir 100 kişide, bunu siz belirleyeceksiniz. Grubunuzu kurmak için yeterli sayıda arkadaşınız mı yok? Üzülmeyin sizin yerinize grubunuzu oluşturuyoruz. Ancak gurubunuzu sizin oluşturmanız daha olumlu olacaktır. Konuyu facebook sayfamızdan lütfen takip ediniz. Sayfamızdan arkadaşlık isteği gönderiniz.(Projeye dahil olmayanlar arkadaşlıktan çıkarılacaktır)

evde-ek-is