HuncaLife


Huncalife Katalog, Huncalife Kataloğu, Huncalife 2018 Ocak Katalogu, Huncalife 2018 Şubat Kataloğu, Huncalife 2018 Mart Katalogu, Huncalife 2018 Nisan Katalogu, Huncalife 2018 Mayıs Kataloğu, Huncalife 2018 Haziran Kataloğu, Huncalife  Temmuz Kataloğu 2018, Huncalife Ağustos Kataloğu 2018, Huncalife Eylül Kataloğu 2018, Huncalife 2018 Ekim Kataloğu, Huncalife 2018 Kasım Kataloğu, Huncalife 2018 Aralık KataloğuHunca Kozmetik

Kozmetik sektörünün öncülerinden olan Hunca 1957 yılında Adnan Hunca tarafından kurulmuştur. Hunca Kozmetik İlk ürünü Hunca Balsam ile kişisel bakım ürünleri alanında faaliyetine başlamıştır.

carmina-huncaHunca Kozmetik ilerleyen yıllarda profesyonel yönetim anlayışıyla yeni markalar üretmeye odaklanarak, parfüm ve deodorant segmentinde yerel lider konumuna ulaşmıştır. Alanında yerel liderliğini sürdüren Huncalife kozmetik, üretimini Tekirdağ Çerkezköy’deki fabrikasında gerçekleştiriyor ve ihracat piyasasına tedarik ettiği 1.400’den fazla ürün yelpazesiyle dünya devi olma yolunda ilerliyor.
Hunca kozmetik, yenilikçi ve girişimci stratejisiyle uluslararası pazarda her geçen gün daha fazla ülkeye ulaşmayı hedefliyor.

Kendi İşinize Sahip Olun…

Hunca’nın tecrübesini ve birikimini fırsata dönüştürün. Huncalife ile bugün kendi işinize ilk adımı atın..

60 yıla yakın Hunca Kozmetik tecrübesiyle üretilmiş kaliteli ürünler, profesyonel ekipten alacağınız üstün hizmet ve benzersiz destekle başarı basamaklarında güvenle ilerleyin. Avantajlı kazanç planıyla emeğinizin karşılığını nakte dönüştürün.

HuncaLife dünyasında farklı bir yer alın. HuncaLife temsilcisi olun. HuncaLife ürünlerine doğrudan ulaşabilme rahatlığına kavuşun. Huncalife kampanyalarından ilk sizin haberiniz olsun, size özel fırsatlarla sevdiğiniz ürünlere daha avantajlı fiyatlarla sahip olun.
parakazanmak7

uye_ol

Not: Huncalife ile Artık 21 Gün Vadeli Açık Hesap ile Alış-Verişlerinizi yapabilirsiniz. Huncalife ile ödemelerinizi istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. İster Kapıda Nakit, İster Kapıda Kredi Kartıyla, İster Sistem üzerinden Kredi Kartıyla ya da Ptt’den veya Banka Havalesi şeklinde ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.
acikhesap1501main

 

* HuncaLife’tan yapmış olduğunuz Kredili (Vadeli) siparişlerin 21 gün içinde ödenmiş olması gerekir.
* 21 gün içinde ödenmemiş olan siparişlere gecikme faizi ve cezası işlemekte olduğundan ödeme günlerinizi unutmamanızı tavsiye ederiz.
* 21 Gün Vadeli HuncaLife Alış – Veriş Fırsatı! Huncalife her geçen gün kendi yenilemeye devam ediyor. Hemen Şimdi sizlerde bu fırsatı kaçırmamak için gelin Huncalife Temsilcisi olun.

parakazanmak7

uye_olekgelireihtiyaci