Gümüş İnci’den ÜCRETSİZ Üyelik ile ek – iş fırsatı


Gümüş Yıldızı Temsilcisi olmak için gelin, ilk adımları birlikte atalım. Gümüş Yıldızı işini yapmak için ilk önce öğrenin, sistemi ve ürünleri tanıyın ondan sonra sevdiklerinize, dostlarınıza, arkadaşlarınıza tavsiye edin! Gümüş Yıldızı Satış temsilcisi olun, kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun. Mevcut işlerinize mani olmadan rahatlıkla yapabilirsiniz.



gumus-inci-temsilci-ol

Gümüş iç giyim ürünlerini gerçek anlamda tavsiye etmenin yolu, onları bizzat kullanmaktan geçer. Böylelikle ürünlerimizin kalitesini, kullanım rahatlığını birinci ağızdan müşterilerinize rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Gümüş İç giyim Temsilcisi olduktan sonra sipariş alın! Gümüş İç Giyim ürünleri hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunuzda, rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Unutmayın, sattığınız Gümüş İç Giyim ürünleri herkesin en temel ihtiyacı olan ürünlerdir. Dolayısıyla çevrenizdeki herkes sizin için potansiyel müşterinizdir.

Gümüş Yıldızı Temsilcisi olduğunuzada kendi kişisel satışlarınızdan % 25 parakende satış karı elde edersiniz. Gümüş İnci Temsilcisi olup kendinize ekip kurun! Gümüş İç Giyim Satış Temsilcisi olduktan sonra artık bu işi Arkadaşlarınıza, çevrenizde herkese tavsiye edin, onlara sponsorluk yapın, onların yapmış olduğu cirolardan siz de ödüllendirilirsiniz. Gümüş Yıldızı Network Marketing’de ekibiniz büyüdükçe kazanır ve kazandırırsınız.

Gümüş Yıldızı‘nda Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki ” HEMEN ÜYE OL ” butonuna tıklayarak açılan Gümüş Yıldızı kayıt formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Gümüş Yıldızı Kayıt Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz  gönderilecektir.

 

uye_ol



farmasiuyelik