Ferhat Marketing İle Para Kazanmak!


Ferhat Marketing, Ferhat Marketing Sistem, Ferhat Marketing Ürünleri, Ferhat Marketing Katalog, Ferhat Marketing Yeni Katalog, Ferhat Marketing Ek İş, Ferhat Marketing Evden Kazanç, Ferhat Marketing Katalogla Satış, Ferhat Marketing Online Katalog, Ferhat Marketing ile Para Kazan…Online Kataloğumuzu Aşağıdan Detaylı İnceleyebilirsiniz.ferhatmarketingsistemTEKSTİL FİRMALARIN İÇİNDE EN İYİ LİDERLİK PRİMİ VEREN FERHAT MARKETİNG…

FERHAT MARKETİNG SİSTEM ‘in kazanç kollarından birtanesi de liderlik primleridir.

1. Basamak lider; Alt ekibinden 1 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi ise 320 TL.alır

2. Basamak lider; Alt ekibinden 2 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi ise 590TL.alır

3. Basamak lider; Alt ekibinden 3 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi ise 920 TL.alır Bu lidere sigorta desteği sağlanır.

4. Basamak lider; Alt ekibinden 4 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi 1,750 TL.alır. Bu lider Ayrıca 500 TL değerinde ürün alma hakkı kazanır.

5. Basamak lider; Alt ekibinden 5 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi 2,600 TL.alır. Bu lider ayrıca 900 TL. değerinde ürün alma hakkı kazanır.

6. Basamak lider; Alt ekibinden 6 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi 3,950 TL.alır. Bu lidere şirket araç desteği sağlar.

7. Basamak lider; Alt ekibinden 7 adet % 24 kol çıkaran liderdir. Liderlik primi 5,250 TL.alır. Bu lidere şirket araç desteği ve ofis açma desteği verir.

Ek İş, Ücretsiz Üyelik!

Çevrenizde İç Giyim Satarak Ek İş % 60’ Lara Varan Kar ve + Hediyeler. Katalogdan satış yapın, Para kazanın. Üyelik ücreti YOK, Zorunlu alım YOK!

parakazanmak7

ek-is1kataloglasatis