İşte En Çok Kazandıran İşler!


Kazandıran İşler, Para Kazandıran İşler, Çok Para Kazandıran İşler, İşte En Çok Kazandıran İşler, İşte En Çok Kazandıran Meslekler, Türkiye’de En Çok Kazandıran Meslekler, Türkiye’de En Çok Kazandıran Meslekler 2016, Türkiye’de En Çok Kazandıran Meslekler 2017,evdenparaİşte En Çok Kazandıran İşler!

Türkiye’de çalışan işçilerin, aldıkları günlük ortalama ücret 51 lirayı geçmiyor. Türkiye’de bu alanda en çok kazananların başında ” bilimsel araştırma ve geliştirme faaliyetleri”nde çalışanlar geliyor.

Günümüz şartlarında prime esas ortalama günlük kazançlara göre, Türkiye’de işçiler, 1 günlük çalışmalarının karşılığı olarak ortalama 51,52 TL kazanç elde ediyor.

Diğer bir meslek grubu olan” Bilimsel araştırma ve geliştirme faaliyetleri ” ise en fazla kazanılan işleri kapsamında yer alıyor. Bu meslek grubunda çalışanlar ise günlük  ortalama 134,88 TL gelir elde ediyorlar.

En çok kazandıran işler sıralamasında ikincilikte ” Tütün ürünleri imalatı ” geliyor. Bu kapsamdaki meslek grubunda çalışan işlerde, günlük ortalama 131,71 TL gelir elde ediyor.

Üçüncü sırada en çok kazandıran işler sıralamasında ise  ” Finans hizmetleri-sigorta ve emeklilik ” geliyor. Bu meslek grubunda çalışanların 1 günlük çalışma karşılığı aldıkları ücret 121,72 TL düzeyinde bulunuyor.

Kaynak:  http://www.samanyoluhaber.com/ekonomi/Iste-en-cok-kazandiran-isler/906302/parakazanmak7

kayit