Apexkom Nedir?


apexkom


Doğrudan Satış (Network Marketing)’ sistemler üzerine yeni yasa çalışmaları gündemdeyken, Bir yandan da Yurt İçi ve Yurt dışı firmalarında da hareketlenmeler ara vermeden devam ediyor. Tabki kurumsal resmi ileriye dönük firmaların kalıcı olması ve sektörde uzun yıllar hzmet vermesi daha kolay olacaktır. İşte bu dönemde çalışmalarını tamamlayan Doğrudan satış sistemleri üzerine Şehirlerimizden biri olan Eskişehir merkezli farklı network marketing ürün gamı ile piyasaya giriş yapan, Apexkom Network Marketing firmasının bilgileri gelmeye başladı.  Kısaca Apexkomu tanıyalım.

Apexkom Kimdir?

Network Marketing sistemleri içinde farklı konsept ve kazanç planlarıyla, alanında uzman yönetici kadrosu ve IT ekibiyle 2013 Haziran ayında start veren, tamamen müşteri odaklı bir e-network ( Doğrudan Satış ) şirketidir. Daha doğru bir tanımla; konseptlerini ve ürünlerini yani ticaretini network marketing yoluyla kitlelere ulaştırmayı hedefleyen bir katlı kazanç sistemidir.

Diğer konsept network marketing sistemleri, herhangi bir ürünü oluşturabilmek için binlerce insanın maddi-manevi gücünden faydalanırken; Apexkom yatırımlarını kendi imkanlarıyla yapıp hali hazırda işleyen 6 kalem ürünüyle yola çıkmakta olduğundan network marketing işi ile uğraşan yüzlerce insan tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanmaktadır.

%100 Türk sermayesiyle oluşturulan Apexkom şirketini diğer sistemlerden ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi de kazanç planının kusursuzluğu ve oldukça paylaşımcı olmasıdır. Oluşturduğumuz her konseptten elde ettiğimiz karı %60-70 gibi bir oranla kazanç planı doğrultusunda alt bayilerimizle paylaşıyoruz. Ayrıca sistemimizde bulunan ortak dağılım sayesinde tüm alt bayilerimize kar payı dağıtarak gerçek bir aile olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Apexkom Ürün Konsepti

1) Bireysel ve Kurumsal Ses Sistemleri

2) Sabit Hat Taşıma

3) Sigorta

4) Tatil-Seyahat

5) Fırsat Shop

6) Reklam

Şeklinde sıralanabilir.

Apexkom Online konferans ve eğitimlerle gerekli bilgileri alabilceğiniz apexkom firması ,apexkom üyelik, apexkom kimdir, apexkom telekom, apexkom kayıt gibi tüm bilgilere apexkom resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Adres : Vişnelik Mh. Atatürk Bulvarı No:179/1-A Sevgi Apt. Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Tel : 0 850 420 26 26
Fax : 0 850 420 26 27
e-posta : info@apexkom.com

Web: http://www.apexkom.com/iletisim.aspx