İksirke Türkiye Genelinde Bayilik Veriyor!iksirkeİksirke Türkiye Genelinde Bayilik Veriyor!

Sağlıklı ürünler sağlıklı yaşamamak için vazgeçilmezimizdir. Hep bahsettiğimiz konulardan bayilik ve satışını yaparak para kazanacağınız yeni trend iş fikirleri sizler için yoğun araştırmalar sonucu sürekli genişlemektedir. İşte bunlardan birtaneside Düzce merkezli iksirke firması.Gelelim iksirkeye, iksirke nedir?

İksirke kimdir?

Firmamız 2007 tarihinde Düzce’nin Çilimli ilçesinde Demirtaş Gıda Sanayi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Ürünlerimizi doğal ortamda hiçbir kimyasal katkı maddesi ve yapay asit kullanmadan 6 ay fıçılarda doğal fermantasyonu sağlayarak imal ediyoruz.

İlk etapta doğal elma sirkesi üreten firmamız ar-ge çalışmalarıyla birlikte doğal nimetlerle ileri teknolojinin buluşmasını sağlamıştır. Çok yakında %100 doğal alıç sirkesi üretimine de başlayarak yurt içi ve yurtdışı talepleri karşılamak üzerine üretim hacmimizi artırmış bulunmaktayız.

Alanında uzmanlaşmış tamamen profesyonel bir ekiple meydana getirdiğimiz ürünlerimizi halkımızın hizmetine sunuyoruz. Ana hedeflerimiz içerisinde maksimum sağlıklı yaşam ilkesini ön planda tutarak halkımızın bilinçlendirilmesi konusunda da kendimize bazı görevler belirmiş bulunmaktayız.

İksirke ürünleri, iksirkenin faydaları nedir, iksirke nedir, iksirke nereden alınır, iksirke toptan alım gibi tüm detayları iksirke.com sitesinden öğrenebilir, kendinize yeni bir iş kapısı yaratabilirsiniz.

DEMİRTAŞ GIDA SAN. TİC.
Fabrika Tel : 0 530 765 64 26 – 0 535 684 24 34
Arabacı Mah. Çilimli Cad. No : 104/2 Çilimli DÜZCE


ekgelireihtiyaci