Evinizin Sanal Magazası!


İnternetten alışveriş yaparken evinizde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

Nasıl mı?

İnternette bu aralar yeni bir alışveriş mağazası dolaşıyor. Bu sanal mağazaya üye olmak ücretsiz.Aşağıdaki yazıyı dikkatlice okuyunuz.

girbegenal Hem de üye olduğunuzda sizde sisteme üye yapabiliyorsunuz bu sayede yapmış olduğunuz üyeler girbeyenal.comdan alışveriş yaptıkça siz para kazanıyorsunuz. Girbeyenal.com aile şirketi olan patentli ürünlerin dünya çapında pazarlandığı KARATAŞ MOBİLYA şirketinde ticari hayatına adım atmıştır. 2008 yılında kuyumculuk ve özel takı tasarımı sektörünüde partföyüne ekleyerek sektöre yeni bir istihdam yaratmıştır. 2008 yılında girbeyenal.com ismini alarakda sanal dünyada yerini almıştır. 2012 yılından itibarende  E-Ticaret ve Network Marketing organizasyonuna adım atmayı başarmıştır..

girbeyenal.com her geçen gün kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini; yenilikçi, dinamik ve profesyonel iş anlayışıyla birleştirerek büyük hedeflere yürümeyi ilke edinmiştir. Doğrudan satış ( network marketing ) sektöründeki çalışmalarıylada kaliteyi ucuza taşıma arzusunu gerçekleştirme düşüncesindedir. Teknolojiyi arkasına alan firmamızın amacı, fark yaratmak ve ev hanımları, öğrenciler, memurlar gibi kısaca herkese ek gelir imkanı sunarak kazancını iş arkadaşları ile paylaşmayı ana ilke edinmekten geçmektedir.


ekgelireihtiyaci