Bayilik ve Franchisingler


Bayilik ve Franchisingler, Bayilik Veren Firmalar, Bayim Olurmusun, Bayilik ve Franchising, 2014 Franchising Bayilik Veren Firmalar Listesi, Bayilik Veren Firmalar 2014, Bayilik Veren Firmalar Listesi 2015, Bayilik Veren Firmalar 2015, Bayilik Veren Firmalar 2016, Bayilik Veren Firmalar 2017, Açık Parfüm Bayilik, Bayan Parfümleri, Nobren Açık Parfüm, Nobren Açık Parfüm Franchise veriyor, Nobren Açık Parfüm Shop Kalıcı Açık Parfüm, Nobren Parfümleri…nobrenNobren Açık Parfüm Bayilikleri veriyor.

Bayilik talep eden iş ortaklarımızdan yerine getirilmesi gerek şartlar;
1.Nobren Açık Parfüm Bayiliği öncelikle işlek cadde veya AVM’lere bayilik vermektedir. İşlek olmayan veya potansiyeli düşük olan cadde ve AVM’lere NOBREN markası ile bayilik verilmemektedir. İşlek olmayan cadde ve alışveriş merkezlerine (Nobren Life) markası ile bayilikler verilmektedir.
2.Nobren bayiliklerinde iş ortaklarından isim hakkı bedeli ve dekor ücreti talep etmemektedir.
3.Nobren açılışta iş ortağına promosyon desteği ile tecrübeli satış elemanı 1 iş günü destek olmak için göndermektedir.
4.Firmamız açılışa özel bayilerine üzerinde mağazanızın adresini içeren 5000 ad. el broşuru ve 1000 ad. 6ml promosyon parfümleri bedelsiz olarak bayisine hediye etmektedir.
5.Nobren parfüm ayrıca iş ortağına Dekor Hizmeti, Kabartma Dış Tabela, Alçıpan Duvar Sistemi, Mağaza içi saten boyası, led tabela, alçıpan duvar sistemi, 6 ad.gömme ahşap raflar, 6 ad. raf içi spot, elektrik tesisatı,sunum bankosu, müşterilerimizin ağırlanması için 2 ad. bar taburelesi ve reklam dış giydirmeleri bütün bu hizmetlerin hepsini nobren firmasının bayisine hediyesidir.

 

Detaylı Bilgi ve Numune İçin ;
Fabrikalar Cad. Meridyen Plaza No:1 Kat:5 / 539 MERTER – İSTANBUL
TEL : +90 0212 481 80 44
FAX : +90 0212 481 80 46
nobrenparfum@hotmail.com
info@nobrenparfum.com

Farmasi’ye Ücretsiz Üye OL!
Katalogtan Satış Yaparak Para Kazanın.
Üyelik Ücreti YOK, Zorunlu Alım YOK.
%100 Türk Firması ile Evinizden Çalışın!

evde1000tl