Farmasi Katalog 2018 için Tıklayın


Yılbaşı coşkusunu bizimle yaşayın. Ocak ayında ÖZEL YILBAŞI FIRSATLARI! Tüm güzellik ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılayıp her zaman kendinizi güzel hissetmek istiyorsanız FARMASİ Ocak 2018 Kataloğundaki ürünlerimiz tam size göre, üstelik %75’e varan indirimler ve süpriz hediyelerle karşınızda. Hemen Şimdi Farmasi’ye kayıt olmak için http://farmasiuyeligi.com/temsilcimiz-olun/ buraya tıklayın. Ücretsiz FARMASİ Katalog ocak 2018 adresinize gönderelim. Farmasi Katalog 2018, Farmasi Online Katalog 2018, Farmasi Online Katalog Ocak 2018, Farmasi Ocak Katalog 2018, Farmasi Şubat Katalog 2018, Farmasi Mart Katalog 2018, Farmasi Nisan Katalog 2018…

Merhaba Farmasi Ailesinin Değerli üyeleri sizlere 2107 yılında neler yaptıklarımızı ve 2018 yılında da neler yapacağımızı aşağıda kısaca anlattık. Farmasi Online Kataloğumuzu detaylıca aşağıdan inceleyebilirsiniz.

farmasiturkeyBaşarılarla dolu geçirdiğimiz 2017 yılına veda edip; yepyeni bir yılı Farmasi 2018 Ocak Kataloğu ile karşılarken bir rekora imza attık ve 3 kat büyüdük. Muhteşem bir haberimiz var, Rusya ve Tunus’un FARMASİ Network ülkeleri arasına katılmış olmasının gururunu yaşıyoruz.

2016 yılı, bizim için yatırımların gerçekleştiği; yeni ambalaj makinalarımız ve yeni üretim hatlarımızla yüksek teknolojiyi birleştirdiğimiz bir yıl oldu.

FARMASİ Kozmetik bayrağı, artık 123 ülkede dalgalanıyor; yaptığımız ihracatla kozmetik sektöründe 1 numarayız. 360 milyom kullanıcıya ulaşan dev bir marka yarattık. Her geçen gün daha fazla büyüyoruz. Bu çok hızlı büyümenin altında yatan en büyük neden, ürünlerimizin kalitesine verdiğimiz önem ve kullanıcılarımızın memnuniyetidir. Kurucumuz Dr.Cevdet TUNA bugün 95 yaşında ve hala FARMASİ’nin Onursal Başkanı konumundadır. 70 yıllık tecrübesi, yarattığı sağlıklı ve özel formüller FARMASİ’yi bugünlere getiren en önemli değerleridir.

Ürün kalitemizin temelinde ürünlerimizin tamamının dünyada geçerli olacak şekilde sertifikalandırılmış olması ve sağlıklı, doğal içerikleriyle 365 Milyon Kullanıcı, 123 Ülke, 5 Kıta, 66 Yıl ve 52.00 m2 + 86.000 m2 Proje Fabrika alan üzerine kurulmuş Avrupa’nın En Büyük Kozmetik Entegre Tesisi olan fabrikamızda üretilmesi yatmaktadır. Bütün bu özellikler bizi rakiplerimizden ayırmaktadır.

FARMASİ genel merkezi ve üretiminin Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan, dünyanın kesişim noktası olan istanbul’da bulunması; bizim her yöne hızla erişimimizi, lojistik üstünlüğümüzü sağlamaktadır.

2018 yılı için bize güç katacak çok sayıda yeni proje ve planı hayata geçirmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Sizlerin dinamizmi, heyecanı, yüreği bizlere de kuvvet ve enerji veriyor. Biz yenilenen deneyimli kadrolarımız, yatırımlarımızla FARMASİ yıldızını en tepeye taşıyacağımız, yenilik rüzgarları estireceğimiz, sizlerin kazançlarına kazanç katmaya devam edeceğimiz bir 2018 yılına hazırız.

2018 yılının FARMASİ Ailemizin tüm üyelerine ve ailelerine sağlık, mutluluk, başarı, bol kazanç ve keyifle geçirecekleri zamanlar getirmesini diliyorum. 2018 FARMASİ yılı olsun!….

BİZİMLE AYNI HEYECANI DUYARAK EN TEPEYE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞMAYA VAR MISINIZ?

KATALOGDAKİ İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
### ÜCRETSİZ KATALOG VE ÜRÜNLERİ % 30 İNDİRİMLİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN ###

 farmasiuyelik (1)

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

Leave a Reply