Farmasi Haziran Kataloğu 2017 için Tıklayın!…


Farmasi kayıt bilgi formu için http://goo.gl/Gl9lbO tıklayın. Farmasi kayıt ol ücretsiz katalog adresinize gelsin detaylı bilgi için http://goo.gl/Gl9lbO buraya tıklayın. Farmasi Ağustos Kataloğu 2017,  Farmasi Ağustos Kataloğu, Farmasi Ağustos 2017, Farmasi Online Katalog Ağustos, Farmasi Online Katalog Ağustos 2018, Farmasi 2018 Online Katalog Ağustos, Farmasi 2019 Ağustos Kampanyası, Farmasi 2017 Ağustos Kampanyaları…Farmasi Online Kataloğumuzu sizler için sitemizde yayınlıyoruz. Aşağıdan detaylı inceleyebilirsiniz.

hemen-uye-olFarmasi Haziran Katalog 2017 özel fırsatları kaçırmayın!

Yaz mevsiminin serin günlerinde Farmasi haziran kataloğu ile serinlemeye ne dersiniz?

Farmasi’den okulların başlaması ile  birlikte danışmanlarına özel indirimleri, hem sizi hem de cebinizi ferahlatıyor. Şimdi, daha güzel görünmek, hoş kokmak ve bakımlı olmak için az harcayarak daha keyifli bir alışveriş yapacaksınız.

Farmasi ile Serinleten Sonbahar İndirimlerine Evet!

Sıcaktan akan makyajı, güneşten hasar gören cildi, nemden bozulan saçları unutun! Yüksek etkili ürünlerimiz, sunduğu faydalarla yaza özel güzelliğinizi ve bakımınızı daha zengin kılıyor. Üstelik cazip fiyatlarla…

İndirimde Şok ŞOK Büyük Olay Var!
Tüm ailenin kullanıma uygun büyük boy şampuanlar, duş jelleri, diş macunları da bütçenizi yormamak için hepsi farmasi 2017 haziran kataloğunda!

parakazanmak7

kayitol

 

İlk Kez Farmasi 2017 Haziran Kataloğunda Yer Alan Yeni Ürünler

katalogta ilk kez yer alıyor.

Farmasi 2017 Haziran Kataloğu Yeni Ürünlerle Yayında!

* Wild El ve Vücut Kremi 125 ml Dev Boy farmasi ekim 2016 kataloğunda…
* Tüm Anne ve kızların, favorisi olacak Zen Makyaj Serisi.
* Yeni Zen Pudra ve Fondöten vazgeçilmeniz olacak.
* Zen Ruj.
* Zen Maskara.
Herbalex L-Carnitine (Herbalex L-Kartnitin 60 Kapsül), Herbalex Glucosamine ( Herbalex Glukozamin&Kondroitin&MSM 60 Kapsül), Ve Beklenen ürün yeni Omega-3 Balık Yağı (Herbalex Fish Oil Soft Gel For ADULTS -Herbalex Omega3 Soft Jel 60 Kapsül), Herbalex Omega3 Balık Yağı Çocuklar için 100 ml, BIO INTENSE Kapalı Saçlar için Özel Şampuan Tüm Saç Tipleri için FARMASİ BIO-INTENSE SHAMPOO 500 ml. Farmasi Bıo – Intense Hair Mask 200 ml.

parakazanmak7

kayitol


farmasiuyelik

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

1 Yorum

    Leave a Reply