Evde oturarak ne iş yapabilirim?


% 100 Türk şirketi Farmasi ile katalogdan satış yaparak para kazanmak için http://goo.gl/Gl9lbO tıklayın. Farmasi kataloğumuzu online incelemek için http://goo.gl/FBA0Nv buraya tıklayın. Farmasi üyelik bilgi için Tel- Whatsapp 0545 926 9677 Nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.turkeyfarmasiEvde oturarak ne iş yapabilirim?

Evde oturarak ne iş yapabilirim diyorsanız bu makalemizi en iyi şekilde dinlemeniz—okumanız gerekmektedir ve tekrar, tekrar okumanızı da tavsiye etmekteyim. Çünkü artık farklı olmak için ve daha iyi gelirler elde edebilmek için çalışmanız gerekmektedir. Bunların da ne demek olduğunu biliyorsunuz. Oturarak para kazanmak ama çabalayarak kazanmak daha önemlidir. Çünkü artık kimseye bedava para yoktur. O yüzden ekstra gelir istediğinizi biliyoruz ve hepsini maddeler halinde açıklayarak sıralamak istiyoruz. Kısacası artık evden para kazanmak sizlere çok kolay gelecektir. O zaman haydi makaleleri okuyalım ve para kazanmaya başlayalım.

Muhteşem iş fikirleri:

1. Anket başına para kazanma: Öncelikle şunu belirtmeliyim ki belki anket doldurarak çok fazla para kazanamazsınız ama ben az da olsa hiç zamanımı almadan okuyarak ve anketi doldurarak para kazanıyorum. Size de büyük bir hevesle tavsiye edebilirim. Bunu sizler de kaç yaşında olursanız olun yapabilirsiniz.

2. Borsa’ya yatırım yapmak: Altın—Dolar—Gümüş—Bilecik vs. gibi çeşitli parasal değerli ürünler alarak sizler de günlük—haftalık—aylar veya farklı günlerdeki karlar elde edebilirsiniz.

3. Çeşitli yemek ve tatlılar yapmak: Sizler de isterseniz kurabiye, pasta, kek, içecek türleri yaparak bir ev hanımı ya da işsiz biri olarak hemen yaparak para kazanabilirsiniz. Bundan dolayı müşterileriniz çok fazla olduğunu da bilebilirsiniz. Çünkü doğum günü günleri ve anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı, yeni yıla giriş, özel günler, evlilik yıldönümleri gibi birçok gün sizin için özel günler olmalıdır. Bununla birlikte normal günlerde de birçok satış vardır ki zaten her gün birinin doğum günü olmaktadır.

4. Nikah şekeri yapmak: Alanında uzman kişi veya bir fabrika sahibi olmanız gerekmiyor. Sizler de isterseniz nikah şekerinin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve artık bunları çeşitli sosyal medya üzerinden müşteri bularak satış yapabilirsiniz.

5. Sabun Yapmak: Evde para kazanmak adı altında yine nikah şekeri üretimlerine devam edebilirsiniz. Sabun yapmakta öğrenilen bir meslektir ya da hobidir diyebiliriz. Şimdi kafanızdaki soru işaretlerini bir kenara atarak öğrenmeye başlayabilirsiniz. İleri ki makalelerimiz de ise sizlere bu tür ürünlerin nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bizlerin sunduğu İsfikir.com adresini takip etmeye devam ederseniz çok iyi fırsatları siz değerli bireyler de yakalamaya devam edebilir.

6. Organizasyon yapmak: Günümüzde her şey artık network hayatı ile ilgilidir. Yani herkes topluluk ister ve uzun süreli bir şeyler ister. Sizler ise de toplumun isteklerini yapabilen bir organizastör olabilirsiniz. Tabi ki de bu çok kolaydır ve dilerseniz bunu hemen yapabilirsiniz. Doğum günü ve özellikle çocukların doğum günleri çok özeldir. Bunların dışında akla gelenler ise: 1. Düğün, 2. Toplantılar, 3. Birliktelikler, 4. Özel günler, 5. Ağır misafirler için özel yemek günleri gibi şeyler yapabilerek para kazanabilirsiniz.

7. Çocukların—bebeklerin veya evcil hayvanlara bakma görevi: Bir ev hanımı için kolay işlerden birisi de çocuk bakıcılığıdır. Anaç duygularınızla ihtiyacı olan ve çalışan ebeveynlerin çocuklarına bakıcılık yapabilirsiniz. Bu da herkes için yapılabilir bir meslektir. Ev hanımlarının yaptığı kadar üniversite öğrencileri içinde idealdir. Bunu en çok yapan kişiler de sevgi ve saygı sınırsız bulunmaktadır.

8. Blog açarak yazılar yazmaya başlamak: Genç ev hanımlarının en seveceği para kazanma yöntemi blog yazarlığı yapmaktır. İlgi alanlarınıza yönelik düşüncelerinizi, faydalı bilgileri blogunuzda yayınlayabilirsiniz. Günümüzde milyonlarca takipçisi olan kişiler bulunmaktadır ve bu kişiler çok fazla reklam alıyorlar. Siz de bu kişilerden olmak istiyorsanız hiç durmadan ücretsiz şekilde blog açabilirsiniz.

9. Belirli bir konuda ders verebilmek: Sizler de uzman olduğunuz herhangi bir konuda bilgi vererek para kazanabilirsiniz. Bu da sizlerin seve, seve yapacağı bir meslek anlamına gelmektedir.

Daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz ve çok daha keyif verici iş modellerine sahip olabilirsiniz.kataloglasatis

 

farmasiuyelik (1)

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

Leave a Reply