En Çok Tercih Edilen Evden Para Kazanma Yöntemleri


Evden Para Kazanma Yöntemleri, evden para kazanmak için neler yapılabilir, evden para kazandıran işler, farmasi üyelik için http://farmasiuyeligi.com/temsilcimiz-olun buraya tıklayın.

En Çok Tercih Edilen Evden Para Kazanma Yöntemleri

Artık tüm sistemler ve bilinen tabular kırıldı. 2016 ve sonrasında birçok şey de değişme oldu. Bunlardan bazıları ise şöyledir: 1. Günümüzün olmazsa olmazı network marketing sektörü, 2. Çeşitli borsa şirketlerinde paralarınızı yönetmek ve yatırım yapmak, 3. Freelance yazarlık yaparak para kazanmak, 4. Youtube ile para kazanmak, 5. İnternet sitesi, 6. Çocuk bakıcılığı yapmak, 7. Terzilikyaparak para kazanmak, 8. Bir şeyler yapıp satmak, 9. İnternetten online olarak anket doldurup para kazanmak, 10. Blog yazarlığı yaparak para kazanmak, 11. Google Advanse üzerinden gelir elde etmek, 12. E—kitap yazmak bunlardan sadece bir kaçıdır. Diğer makalelerimizde de diğerlerine elimizden geldikçe değineceğiz. Şimdi ise bunları kısaca sizlere anlatmak istiyoruz.

evdenpara1. Network Marketing:

Network Marketing sektörü kurulduğundan bugüne kadar insanlara zamanı nasıl yöneteceğini çok iyi anlatmış ve zaman kaldıracağını insanlara sunmuştur. Zaman kaldıracağın ne olduğunu araştırarak çok daha net bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sistem ne piramit ne de oturulduğu yerden zincir halinde para kazanmak değildir. Ne kadar çok çalışırsanız ve organizasyonunuzu büyütürseniz o kadar çok para kazanırsınız.

2. Borsa şirketleri:

Burada borsa siteleri ile ilgili isim vererek reklam yapmak istemiyoruz ama kısaca değinmek gerekirse paranızı bankaya nasıl faiz ile yatırıyorsanız borsalar bunun daha fazlasını verir ve de belirli yerlerden hisse senedi almanız gibi eğitimler, yardımlar sağlar. Bu da sizlere kazanç olaraktan geri döner.

3. Freelance yazarlık:

Hepimizin bildiği gibi internet devasa bir şekilde büyümektedir. Her gün binlerce web sitesi açılıyor ve satılıyor. Web sitelerin içinde de milyonlarca yazılar dönüyor ve bunları yazarlar yazmaktadır. Bunun için bir süre eğitiminiz gerekir ve sonra istediğiniz site ile anlaşarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Dipnot: güvenilir ve dürüst olursanız çok fazla kapı size açılabilir.

4. Youtube ile para kazanmak:

Milyarlarca videonun tek adresi tabi ki de Youtube’dur. Bu nasıl mı oluyor? Nasıl mı herkes Youtube üzerinden kanal açıyor ve bu kadar istekli oluyor? Tabi ki de belirli bir tıklama, izlenme sonrasında sahibi olan Google’nin para vermesinden dolayı. Örnek ve bu en son istatistik durumuydu: 1 milyonda bir 100 TL gibi ücret alırsınız. Bu ücrette her kanala verilmez. Öncelikle paralı hesaba dönüştürmeniz gerekir ve Google tarafından onaylanması gerekir. Sonrasında geliştirdikçe insanları kanalınızda videolara teşvik edip izlettikçe para kazanıyorsunuz

5. İnternet Sitesi:

Web sitelerinden gelir elde etmenin aslında birçok yolu vardır. Bunlardan bazıları ise şöyledir: Sitenizin belirli bir kitlesi vardır. Örneğin yemek tarifi siteniz ve direk yağ veya mutfak ile ilgili firmalardan reklam alarak aylık hesabınıza para getirisi olabilir. Google Advanseye sitenizi kayıt yaptırarak tıklama başı gelir elde edebilirsiniz. Arkadaşınızın ya da başka bir yer de bulunan kişilerin

ürünlerini satarak belirli komisyonlar elde edebilirsiniz. Blog yazarlığınızı tanıtarak ün kazanabilir ve yeni iş kapıları açabilirsiniz. Üyeliklerden para kazanabilirsiniz. Video tanıtımı yaparak yine gelirinizi arttırabilirsiniz. Bu ve daha fazlası için web sitemizi inceleyerek daha detaylı bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.

6. Çocuk bakıcılığı yapmak:

Eğer üniversite öğrencisiyseniz ve akşamcı iseniz gündüz size güvenen kişilerin çocuklarına bakabilirsiniz. Bu çocuk sayısı belki de 5’e ya da bakacağınız sayıya kadar çıkabilir. Yine ev hanımları için olmazsa olmaz bir yöntemdir ve artık bu devlet desteğine bile girmiştir. Çocuk bakıcısına devlet 2016 sonrasında projesinde 900 TL’ye kadar ücret ödemektir.

7. Terzilik yapmak:

Bir blog ya da web sitesi ile yola çıkarak çeşitli kişilerin terziliklerini yaparak her gün işinizi evinizde oturarak geliştirebilirsiniz.

8. Bir şeyler yapıp satmak:

Evde dururken boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız karton fabrikalarından ekstra iş alarak, tekstil fabrikalarından kupür alarak kesip teslim ederek ve bu tarz iş yerlerinin ekstra işlerini yapabilirsiniz.

9. İnternetten online anket doldurmak:

Yine isim vermeden yola çıkacağız. Çünkü bunların hepsi reklama giriyor. (ücretsiz) Türkiye de hizmet sektörü dahilinde en az 1000 tane web sitesi anket doldurarak sizlere para kazandırıyor. Bu doldurduğunuz ankete göre değişir. Günde 1 TL’de kazanabilirsiniz. Gün de 15 TL’lik iş de gelebilir. Aynı zamanda birçok siteye kayıt yaptırabilirsiniz.

10. Blog yazarlığı:

Kendi bloğunuzu kurarak aynı web sitesi gibi reklamlar alabilirsiniz. Bu da cebinizin kar etmesini ve kendi işinizin olmasını sağlar.

11. Google Advense ile:

Google’nin son 10 yılda geliştirdiği bir pazarlama yöntemidir ve tıklama başına sizlere gelir sağlar. Hemen, hemen birçok web sitesi de bu nedenden dolayı kurulmaktadır.

12. E—kitap yazmak:

Artık Amazon gibi büyük çaplı web sitelerinde herkes ürünlerini rahatlıkla satabiliyor. Bunun bir diğer kolay yolu ise E—kitap yazaraktan satış yapmaktır. Bir nevi affiliate marketing sistemi bu yol üzerinden doğmaktadır. Bunun diğer yolu ise kitleniz ne ise o tarz kitleli web sitesine komisyon vererek satışını başlatabilirsiniz.

Bizleri takip etmeye devam edin ve daha fazla bilgiye ulaşınız.farmasiuyelik (1)

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

Leave a Reply