CoinSpace kazanç planı için Tıklayın


CoinSpace, CoinSpace Kazanç Planı, CoinSpace Kazanç Dünyası, CoinSpace Turkey, CoinSpace Türkiye,

yatirim-paketleri

CoinSpace kazanç planı

CoinSpace yapacaklar ve diğer makalemizi okuyanlar kesinlikle kazanç planı ile ilgili bu makalemize göz gezdirmesi gerekmektedir. Çünkü bizler sürekli olarak ek gelir konusunda sizler için çabalamaya devam etmekteyiz. Sizde bunları inceleyerek para kazanabilirsiniz ama şimdi CoinSpace’den nasıl sürekli coin birikmesi dışında para kazanabilirsiniz ona değinmek istiyoruz.

Coin space ile aldığınız yatırım paketleri büyüklüğüne göre sizde kripto para üretimine ortak olmuş olursunuz kar payınız her gün hesabınıza otomatik yatırılır. Biriken space coinlerinizi coin başı 0,5 € şirkete satabilirsiniz senelik %50 ‘den fazla yatırım karı verir. dilerseniz ve tavsiyemiz 1 Euro seviyesine bekleyerek 1 Euro’dan coinlerinizi nakde çevirebilirsiniz. Elinizdeki coinler gün geçtikçe daha da değer kazanır. Size özel bankamatik kartınızla çekebilirsiniz. €150 Euro’dan başlayıp €24000 euroya kadar yatırım yaparak dilediğiniz ölçüde reklam yapmak satış yapmak zorunda kalmadan, sadece yatırım yaparak gelirinizi %300 e varan oranda arttırabilirsiniz. Bu kazançlara network tavsiye kazancı dahil değildir. Bu zaten sizlere de söylemiş olduğumuz kazançtır.

CoinSpace’nin Network kazancında tüm referanslarınıza, yani siz gibi kazanmak isteyen arkadaşlarınız ya da çevrenizden kişilerden referans parası olarak 60 EURO alırsınız. Sağ sol denklikte de 25 dolar kazanırsınız ve bu sayede sadece 2 kişiden 60 + 60 + 25 dolar denklik: 491 TL para yapar ve hiçbir coinlerinize dokunmamış olursunuz. Bu fırsatı sizler de asla kaçıracak değilsiniz tabi ki de. Bu da ikinci kazanç yönetimidir. Üçüncüsü ise belirli kotalar da şirketin tatil ve araba promosyonu bulunmaktadır. Dördüncü kazanç yöntemi ise sizlerin referansları olan iş ortaklarınızın siz gibi yaptığı satışlardan belirli oranda kar etmenizdir. Yukarıdaki ilk saydığımız kazanca sistemine örnek olaraktan bir yerden bir arsa alırsınız ve o arsa zamanla daha fazla katlanarak kendi değerini arttırır. Bazen baraj vurur, bazen yol, bazen yanından yol geçer ya da yakınlarda bir yere üniversite yapılır ve sizler 10 bin TL’ye aldığınız arsayı yeri gelir Milyon dolar fiyatlara satarsınız. Bu klasik bir örnek olduğu halde böyle iken sizler de bir de coin fiyatlarını bir hesaplayınız. Bunun çok fazla örneği vardır ki zamanında 27 dolar coini olan bir gencin 4 sene içerisinde 877 bin dolar geliri olduğunu da unutmamak gerekir ki bu konuda çok fazla örnek vardır. Siz de artık yatırımlarınıza başlayın ve kazançlı çıkmaya devam ediniz. Coinspace de bir diğer kazanç yöntemi ise 1. Derinlikten kazanç demiştik, ama 2. Derinlikten de kazanabiliyorsunuz: Yani sizlerin referanslarındaki kişilerin satışından da hatta 3. 4. 5. 6. 7. 8. Derinliklerden bile para kazanma imkanını size sunan bir şirkettir. Daha fazla kazanç bulunan bir yöntemi vardır ve insanlar ister ekiplerini kurarak isterse de sadece yatırım amaçlı paralar kazanabilirsiniz.

Kısacası olmazsa olmaz bir yatırım aracına hoş geldiniz ve sizler için yepyeni bir fırsat karşınızdadır. Bunu değerlendirerek çok daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Şimdiden herkese bol kazançlar dilemekteyiz.farmasiuyelik (1)

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

Leave a Reply