Avrupa Networking’den Süper Kayıt Fırsatı Sizi Bekliyor!


Avrupa Network, Avrupa Marketing, Avrupa Network Marketing, Avrupa Networking Kampanya, Avrupa Networking Kampanyalar, Avrupa Networking Kampanyaları, Avrupa Networking Mart Ayı Kampanyaları, Avrupa Networking Temizlik Ürünleri, Avrupa Network Katalogla SatışAvrupa Networking Üyelik ve Kayıt Kampanya Detaylarını Aşağıdan İnceleyebilirsiniz.avrupanetworkingAvrupa Networking Satış Temsilcisi olun Eylül Ayında Direkt Alt Ekibinize Ekleyeceğiniz Her Aktif ÜYE için 10 TL kazanın. Bitmedi Her Yeni Aktif Üyeye 14,95 TL Değerinde ki Pierre Cardin İmzalı Lena Tayt Bizden HEDİYE!

Not:  Pierre Cardin İmzalı Lena TAYT’ni alabilmeniz için Yeni üye olan Temsilcilerimizin siparişlerini verirken kategoriler bölümünden hediye Pierre Cardin İmzalı Lena Tayt‘ı seçerek sepete eklemeleri gerekmektedir. Şunu unutmayın Pierre Cardin İmzalı Lena Tayt’ı eklediğinizde siparişlerininize 10,00 TL olarak yansıyacaktır. 10,00 TL Siparişi tamamlarken şirketin size vermiş olduğu 10,00 TL Hediye’den düşecektir. İsterseniz Pierre Cardin İmzalı Lena Tayt‘ı eklemek yerine size tavsiyem direkt siparişinizden 10,00 TL‘yi düşmeniz. Örneğin: 70 TL değerinde siparişiniz varsa bunu 10,00 TL ‘yi kullanarak 60 TL olarak ödeyebilirsiniz. Siz yapmasanızda sistem otomatik olarak düşecektir. Bol Satışlar. Hemen Avrupa Networking Temsilcisi Olmak için Aşağıdaki Formu Doldurmayı Unutmayınız.

BİZİMLE BİRLİKTE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZE ÜYE DESTEĞİDE VERİLECEKTİR.

Türkiye Geneli Avrupa Networking Ailesin En İyi Ekip Çalışmasını yapan Avrupa Networking Ekibimize Katılmak ve Avrupa Networking Fırsatlarından Faydalanabilmek için ” 0545 926 96 77 ‘ Nolu Telefondan Bizimle İletişime geçebilirsiniz. İL veya İlçelerde kendi satış ekibini kuracak ekip liderleri aranmaktadır. Türkiye’nin her yerinden Avrupa Networking ile ilgili detaylı bilgi, destek ve üyelik başvurusu için bize her zaman ulaşabilirsiniz.
farmasiuyelik (1)

Beğendiysen, Yararlandıysan, Paylaşır Mısın? ;

Leave a Reply